no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار عفو)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار عفو)
pdf
نوامبر 24, 2019
5 مگابایت
3000 تومان
30 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار عفو)


دانلود طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی واحد کار عفو مهارت روابط بین فردی ،بهترین نمونه کامل و آماده جهت استفاده فرهنگیان و دانش آموزان گرامی میباشد.

در قالب فرمت word و pdf کامل و آماده

طرح کرامت دبستان

طرح کرامت مربوطه مهارت روابط بین فردی واحد کار عفو که جهت استفاده طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید طرح کرامت عفو و گذشت دانلود نمایید. بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. طرح کرامت که مشاهده میکنید مربوط به کلاس چهارم موضوع عفو و بخشش در اختیار شما در دانلود پروژه میباشد، طرح کرامت چند سالی در مدارس ابتدایی با هدف های مختلف برگزار میشود که با موضوعات مختلف در هر پایه از اول تا ششم میباشد، شما در ادامه محتویات و موضوع های این طرح را مشاهده میکنید.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی درباره واحد کار عفو مهارت روابط بین فردی

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره موضوع مربوطه

قصه خوانی و داستان موضوع واحد کار عفو

بحث و گفتگو و ضرب المثل ، انشا درباره عفو

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درباره واحد کار عفو مهارت روابط بین فردی

کارگروهی و برگ شکوفه کلاس چهارم

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت

تحقیق و تجربیات و نقاشی در مورد طرح کرامت

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس چهارم دبستان مهارت روابط بین فردی واحد کار عفو به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.