no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار تقوی)

دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار تقوی)
pdf
دسامبر 5, 2019
5 مگابایت
4000 تومان
24 صفحه
4000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار تقوی)


دانلود طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی واحد کار تقوی مهارت خویشتنداری بهترین و جدیدترین نمونه جهت استفاده فرهنگیان و دانش آموزان عزیز میباشد.

در قالب فرمت word و pdf کامل و آماده

 

طرح کرامت مربوطه مهارت خویشتنداری واحد کار تقوا که جهت استفاده طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون در سایت دانلود پروژه میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید.

طرح کرامت دبستان

بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. طرح کرامت میتواند کمک به تربیت اخلاقی دانش آموزان باشد، هر پایه براساس آموخته های دانش آموزان موضوعات مختلف ارائه میشود، طرح حاضر مربوط به پایه چهارم ابتدایی و موضوع تقوا که جهت استفاده فرهنگیان و دانش آموزان میباشد. این طرح از پایه اول تا ششم اجرا میشود که میتواند کمک به یادگیری مهارت زندگی و اجتماعی و تربیت اخلاقی باشد، شما در ادامه محتویات و موضوعات پرداخته شده در این طرح را مشاهده میکنید و میتوانید از آن استفاده نمایید.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی درباره موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه در مورد تقوا

قصه خوانی و داستان با موضوع تقوی

بحث و گفتگو و ضرب المثل ، انشا درباره واحد کار تقوی مهارت خویشتنداری

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درباره واحد کار تقوا

کارگروهی و برگ شکوفه کلاس چهارم

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت

تحقیق و تجربیات و نقاشی درمورد طرح کرامت

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس چهارم دبستان واحد کار تقوی مهارت خویشتنداری به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.