no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار اخلاص)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار اخلاص)
pdf
دسامبر 4, 2019
5 مگابایت
3000 تومان
36 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار اخلاص)


طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی واحد کار اخلاص مهارت ارتباط با خدا با فرمت word و pdf کاملترین نمونه و آماده جهت استفاده فرهنگیان گرامی چهارم دبستان میباشد.

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی

طرح کرامت مربوطه مهارت ارتباط با خدا واحد کار اخلاص که جهت استفاده طرح کرامت چهارم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده در طرح کرامت دبستان برای معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون در دانلود پروژه میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح کرامت ابتدایی در پایه های مختلف دبستان را نیز در سایت جستجو نمایید. بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. لازمه اجرای موفق طرح کرامت آمادگی ذهنی دانـش آمـوزان برای پذیرش موضوع و مشارکت فعال آنان در فرایند یادگیری می باشد. و اگر چنانچه آمادگی روحی و روانی مناسب و رغبت و انگیزه کافی در معلمان وجود نداشته باشد تلاش آنان راه به جایی نخواهد برد. بنابراین لازم است در به کارگیری شیوه ها و طرح مباحث واحد کار طرح کرامت ابتدایی آمادگی روانی و روحیه پذیری آنان از نظر ذهنی و عاطفی و شرایط مناسب زمانی و مکانی مورد توجه قرار گیرد.

محتویات موجود در طرح کرامت حاضر :

آیات قرآنی در مورد موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درمورد واحد کار اخلاص

قصه خوانی و داستان درباره اخلاص

بحث و گفتگو و ضرب المثل ، انشا درمورد واحد کار اخلاص مهارت ارتباط با خدا

شعر و لطیفه و زنگ تفریح با موضوع اخلاص

کارگروهی و برگ شکوفه کلاس چهارم

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت

تحقیق و تجربیات و نقاشی در مورد طرح کرامت حاضر

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس چهارم دبستان واحد کار اخلاص مهارت ارتباط با خدا به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.