no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار عفت و غیرتمندی)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار عفت و غیرتمندی)
pdf
می 22, 2020
5 مگابایت
3000 تومان
28 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار عفت و غیرتمندی)


طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی واحد کار عفت و غیرتمندی مهارت شرافت با فرمت word و pdf کاملترین نمونه و آماده جهت استفاده فرهنگیان و دانش آموزان گرامی چهارم دبستان میباشد.

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی

بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. لازمه اجرای موفق طرح کرامت آمادگی ذهنی دانـش آمـوزان برای پذیرش موضوع و مشارکت فعال آنان در فرایند یادگیری می باشد. و اگر چنانچه آمادگی روحی و روانی مناسب و رغبت و انگیزه کافی در معلمان وجود نداشته باشد تلاش آنان راه به جایی نخواهد برد. بناراین لازم است در به کارگیری شیوه ها و طرح مباحث واحد کار طرح کرامت ابتدایی آمادگی روانی و روحیه پذیری آنان از نظر ذهنی و عاطفی و شرایط مناسب زمانی و مکانی مورد توجه قرار گیرد. طرح کرامت موضوع حجاب مربوطه مهارت شرافت واحد کار عفت و غیرتمندی که جهت استفاده طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده در طرح کرامت دبستان برای معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون در دانلود پروژه میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح کرامت ابتدایی در پایه های مختلف ابتدایی را نیز در سایت جستجو نمایید.

محتویات موجود در طرح کرامت :

آیات قرآنی در مورد واحد کار حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره واحد کار عفت و غیرتمندی

قصه خوانی و داستان در مورد عفت و غیرتمندی

بحث و گفتگو و ضرب المثل ، انشا در مورد واحد کار عفت و غیرتمندی مهارت شرافت

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درمورد عفت و غیرتمندی

کار گروهی و برگ شکوفه کلاس چهارم

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت

تحقیق و تجربیات و نقاشی درمورد طرح کرامت حاضر

دانلود فایل : برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس چهارم دبستان واحد کار عفت و غیرتمندی مهارت شرافت به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.