no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار عفت و غیرتمندی)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار عفت و غیرتمندی)
pdf
آذر ۸, ۱۳۹۶
5 مگابایت
3000 تومان
28 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار عفت و غیرتمندی)


طرح کرامت چهارم ابتدایی عفت و غیرتمندی

طرح کرامت پایه چهارم دبستان (واحد کار عفت و غیرتمندی مهارت شرافت) با فرمت word و pdf کامل و آماده جهت استفاده فرهنگیان گرامی میباشد.

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی

بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. لازمه اجرای موفق طرح کرامت آمادگی ذهنی دانـش آمـوزان برای پذیرش موضوع و مشارکت فعال آنان در فرایند یادگیری می باشد. و اگر چنانچه آمادگی روحی و روانی مناسب و رغبت و انگیزه کافی در معلمان وجود نداشته باشد تلاش آنان راه به جایی نخواهد برد. بناراین لازم است در به کارگیری شیوه ها و طرح مباحث واحد کار طرح کرامت ابتدایی آمادگی روانی و روحیه پذیری آنان از نظر ذهنی و عاطفی و شرایط مناسب زمانی و مکانی مورد توجه قرار گیرد. طرح کرامت مربوطه مهارت شرافت واحد کار عفت و غیرتمندی که جهت استفاده طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده در طرح کرامت دبستان برای معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون در دانلود پروژه میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح کرامت ابتدایی در پایه های مختلف ابتدایی را نیز در سایت جستجو نمایید.

محتویات موجود در طرح کرامت عفت و غیرتمندی :

آیات قرآنی در مورد واحد کار عفت و غیرتمندی

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره واحد کار عفت و غیرتمندی

قصه خوانی در مورد واحد کار عفت و غیرتمندی

بحث و گفتگو در مورد واحد کار عفت و غیرتمندی مهارت شرافت

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درمورد واحد کار عفت و غیرتمندی مهارت شرافت

کار گروهی با موضوع واحد کار عفت و غیرتمندی مهارت شرافت

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر طرح کرامت

مقالات و تجربیات درمورد طرح کرامت

برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس چهارم دبستان واحد کار عفت و غیرتمندی مهارت شرافت به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *