no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار دور اندیشی)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار دور اندیشی)
pdf
نوامبر 9, 2019
5 مگابایت
3000 تومان
30 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار دور اندیشی)


دانلود طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار دور اندیشی مهارت تصمیم گیری) کامل و آماده، دقیق ترین نمونه کلاس چهارم جهت استفاده میباشد.

در قالب فرمت word و pdf کامل و آماده

 

طرح کرامت مربوطه مهارت تصمیم گیری واحد کار دور اندیشی که جهت استفاده طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید، طرح حاضر مربوط به مقطع دبستان و موضوع دوراندیشی کلاس چهارم میباشد.

طرح کرامت چهارم ابتدایی واحد کار دور اندیشی مهارت تصمیم گیری

بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. به دلیل نبود طرح هایی همچون طرح کرامت ابتدایی در سالهای گذشته می توان مشکلات اخلاقی و پرورشی دانش آموزان را در آن زمان انواع نابسامانی های روحی روانی دانست. امروزه با توجه به فراگیر شدن بحث پرورش اخلاقیات در مدارس و وجود طرح هایی همچون طرح کرامت دوره ابتدایی معلمان موظف اند بخشی از نیازهای این دانش آموزان را پاسخ گویند. چرا که در غیر اینصورت بی تردید دانش آموزان به دلیل درگیری های ذهنی شان آنچه را که آموزش داده می شود فرا نمی گیرند. طرح کرامت با هدف پرورش انسانی که به درک متعالی رسیده و حفظ ارزش اسلامی و اخلاقی و… همه ساله برگزار میشود، این طرح در دوره ابتدایی و توسط معلمان و دانش آموزان در مدرسه اجرا میشود. طرح کرامت حاضر در رابطه با دوراندیشی پایه چهارم رایگان نمونه ای دقیق و کامل در فضای مجازی تدوین و گردآوری شده با تزئین و دفتر  و موارد ذکر شده در پایین در دانلود پروژه در اختیار شما میباشد.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی درباره موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درمورد دور اندیشی

قصه خوانی و داستان با موضوع واحد کار دور اندیشی

بحث و گفتگو و ضرب المثل ، انشا درمورد واحد کار دور اندیشی مهارت تصمیم گیری

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درباره موضوع حاضر

کار گروهی و برگ شکوفه کلاس چهارم

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت

تحقیق و تجربیات و نقاشی درمورد طرح کرامت مربوطه

دانلود فایل : برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس چهارم دبستان مهارت تصمیم گیری واحد کار دور اندیشی به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.