no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی (واحد کار امر به معروف و نهی از منکر)

دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی (واحد کار امر به معروف و نهی از منکر)
pdf
فوریه 15, 2020
5 مگابایت
3000 تومان
38 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی (واحد کار امر به معروف و نهی از منکر)


طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی امر به معروف و نهی از منکر با فرمت word و pdf کامل و آماده جهت استفاده طرح کرامت پنجم در اختیار فرهنگیان و دانش آموزان گرامی میباشد.

 

طرح کرامت مورد نظر مهارت انضباط اجتماعی واحد کار امر به معروف و نهی از منکر که جهت استفاده طرح کرامت پنجم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده در طرح کرامت دبستان برای معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون در دانلود پروژه میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح کرامت ابتدایی در پایه های مختلف دبستان و واحد کار های مختلف را نیز در سایت جستجو نمایید.

طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی

در طرح کرامت تأکيد بر اين است گرايش و عمل به ارزشها عامل اصلی کرامت انسانی است و تمايل به رذايل و ضدارزشها عامل ارزشي کاهش کرامت انسانی است. هر چند بر اساس نظر امام علي (ع) کسي که کريم النفس است به پستی ها گرايش نخواهد داشت. لذا می توان گفت نفس کريم خود عامل نزديکی به ارزشهاست. به هر حال فرض بر اين است کرامت نتيجه تربيت ارزشی است و هم عامل تداوم تخلق به اخلاق الهی. به همين سبب اين طرح رويکردی در تربيت ارزشی به ويژه ارزشهای اخلاقی است. در اين طرح با توجه به واحدهای کار تعريف شده در حيطه‌های شناختی و عاطفی به اهداف تربيت اخلاقی توجه شده است گرچه تلاش مي‌گردد در حيطه مهارتی نيز به آموزش ارزشها توجه شود اما به نظر مي‌رسد که ماهيت ارزشهای مورد بحث به گونه‌ای است که به سختی بتوان تحقق اين مهارتها را مورد توجه قرار داد. بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد.

محتویات موجود در طرح کرامت حاضر :

آیات قرآنی در مورد موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره واحد کار امر به معروف و نهی از منکر

قصه خوانی و داستان در مورد امر به معروف و نهی از منکر

بحث و گفتگو و انشا درمورد موضوع حاضر

شعر و لطیفه و زنگ تفریح با موضوع واحد کار امر به معروف و نهی از منکر

کار گروهی و ضرب المثل با موضوع حاضر

تکمیل کاربرگ و برگ شکوفه کلاس پنجم

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت ابتدایی

تحقیق و تجربیات و نقاشی در مورد طرح کرامت حاضر

دانلود فایل : برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس پنجم دبستان واحد کار امر به معروف و نهی از منکر به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.