no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی (واحد کار انصاف)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی (واحد کار انصاف)
pdf
فوریه 14, 2020
5 مگابایت
3000 تومان
32 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی (واحد کار انصاف)


طرح کرامت پنجم ابتدایی واحد کار انصاف مهارت انضباط اجتماعی با فرمت word و pdf کامل و آماده جهت استفاده فرهنگیان و دانش آموزان گرامی میباشد.

طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی

بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. لازمه اجرای موفق طرح کرامت آمادگی ذهنی دانـش آمـوزان برای پذیرش موضوع و مشارکت فعال آنان در فرایند یادگیری می باشد. و اگر چنانچه آمادگی روحی و روانی مناسب و رغبت و انگیزه کافی در معلمان وجود نداشته باشد تلاش آنان راه به جایی نخواهد برد. بناراین لازم است در به کارگیری شیوه ها و طرح مباحث واحد کار طرح کرامت ابتدایی آمادگی روانی و روحیه پذیری آنان از نظر ذهنی و عاطفی و شرایط مناسب زمانی و مکانی مورد توجه قرار گیرد. طرح کرامت مربوطه مهارت انضباط اجتماعی واحد کار انصاف که جهت استفاده طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده در طرح کرامت دبستان برای معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون در دانلود پروژه میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید.

محتویات موجود در طرح کرامت حاضر :

آیات قرآنی در مورد موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درمورد واحد کار انصاف

قصه خوانی و داستان درباره انصاف

بحث و گفتگو و انشا با موضوع واحد کار انصاف مهارت انضباط اجتماعی

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درباره موضوع حاضر

کار گروهی و ضرب المثل موضوع واحد کار انصاف

تکمیل کاربرگ و برگ شکوفه کلاس پنجم

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت ابتدایی

تحقیق و تجربیات و نقاشی درمورد طرح کرامت حاضر

دانلود فایل : برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس پنجم دبستان واحد کار انصاف مهارت انضباط اجتماعی به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.