no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پنجم ابتدایی (واحد کار آزادگی) کامل و آماده


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی (واحد کار آزادگی)
pdf
نوامبر 13, 2019
5 مگابایت
3000 تومان
28 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی (واحد کار آزادگی)


دانلود طرح کرامت پنجم ابتدایی (واحد کار آزادگی مهارت عزت نفس) با فرمت word و pdf کامل و آماده جهت استفاده پایه پنجم دبستان میباشد.

 

طرح کرامت مورد نظر مهارت عزت نفس واحد کار آزادگی که جهت استفاده طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده در طرح کرامت دبستان برای معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون در دانلود پروژه میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح کرامت ابتدایی در پایه های مختلف دبستان و واحد کارهای مورد نظر را نیز در سایت جستجو نمایید.

طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی

در طرح کرامت تأکيد بر اين است گرايش و عمل به ارزشها عامل اصلی کرامت انسانی است و تمايل به رذايل و ضدارزشها عامل ارزشي کاهش کرامت انسانی است. هر چند بر اساس نظر امام علي (ع) کسي که کريم النفس است به پستی ها گرايش نخواهد داشت. لذا می توان گفت نفس کريم خود عامل نزديکی به ارزشهاست. به هر حال فرض بر اين است کرامت نتيجه تربيت ارزشی است و هم عامل تداوم تخلق به اخلاق الهی. به همين سبب اين طرح رويکردی در تربيت ارزشی به ويژه ارزشهای اخلاقی است. در اين طرح با توجه به واحدهای کار تعريف شده در حيطه‌های شناختی و عاطفی به اهداف تربيت اخلاقی توجه شده است گرچه تلاش مي‌گردد در حيطه مهارتی نيز به آموزش ارزشها توجه شود اما به نظر مي‌رسد که ماهيت ارزشهای مورد بحث به گونه‌ای است که به سختی بتوان تحقق اين مهارتها را مورد توجه قرار داد. بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد.

محتویات موجود در طرح کرامت حاضر :

آیات قرآنی درباره واحد کار آزادگی

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره واحد کار آزادگی

قصه خوانی و داستان در مورد واحد کار آزادگی

بحث و گفتگو و ضرب المثل در مورد مهارت عزت نفس واحد کار آزادگی

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درمورد واحد کار آزادگی مهارت عزت نفس

کار گروهی و برگ شکوفه کلاس پنجم

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت

تحقیق و تجربیات و نقاشی در مورد طرح کرامت

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس پنجم دبستان واحد کار آزادگی مهارت عزت نفس به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.