no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی (واحد کار امیدواری)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی (واحد کار امیدواری)
pdf
نوامبر 10, 2019
5 مگابایت
3000 تومان
30 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی (واحد کار امیدواری)


دانلود طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی (واحد کار امیدواری مهارت ارتباط با خدا) کامل و آماده، دقیق ترین نمونه جهت استفاده میباشد.

در قالب فرمت word و pdf در ۳۰ صفحه کامل و آماده

 

طرح کرامت مربوطه مهارت ارتباط با خدا واحد کار امیدواری که جهت استفاده طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید.

طرح کرامت مقطع ابتدایی

بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. طرح کرامت همه ساله در مدارس ابتدایی برگزار میشود و از پابه اول تا ششم و با موضوعات مختلف با هدف : ۱-مشارکت معلمان در تربیت دانش آموزان ۲-توجه به آموزش مهارتهای زندگی ۳-آموزش ارزشهای اخلاقی و دینی میباشد. نمونه طرح کرامت حاضر با موضوع امیدواری و مربوط به کلاس پنجم ابتدایی و با طراحی کامل و دقیق در اختیار شما در دانلود پروژه بوده و در ادامه میتوانید محتویات آن را مشاهده نمایید.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی درباره موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره واحد کار امیدواری مهارت ارتباط با خدا

قصه خوانی و داستان با موضوع واحد کار امیدواری

بحث و گفتگو و  ضرب المثل ، انشا درمورد امیدواری

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درمورد موضوع حاضر

کار گروهی و برگ شکوفه کلاس پنجم

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت

تحقیق و تجربیات و نقاشی درمورد طرح کرامت حاضر

دانلود فایل : برای دانلود و خرید طرح کرامت پایه پنجم دبستان مهارت ارتباط با خدا واحد کار امیدواری به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


یک پاسخ به “طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی (واحد کار امیدواری)”

  1. اعظم عباسی گفت:

    سلام. من پرداخت کردم . لطفا از طریق تلگرام برام بفرستین