no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار رازداری)

دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار رازداری)
pdf
فوریه 6, 2020
5 مگابایت
4000 تومان
28 صفحه
4000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار رازداری)


دانلود طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی واحد کار رازداری مهارت ارتباط مؤثر کاملترین نمونه و آماده جهت استفاده فرهنگیان و دانش آموزان عزیز میباشد.

در قالب فرمت word و pdf کامل و آماده

 

طرح کرامت مربوطه مهارت ارتباط مؤثر واحد کار رازداری که جهت استفاده طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید.

طرح کرامت چهارم ابتدایی واحد کار رازداری مهارت ارتباط مؤثر

بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. طرح کرامت که با موضوعات مختلف برگزار میشود یکی از این موضوع میتوان به رازداری اشاره کرد که نقش مهمی در تربیت اخلاقی دانش آموزان دارد، شما در ادامه قسمتی از آن را مشاهده میکنید.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی درمورد موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره واحد کار رازداری مهارت ارتباط مؤثر

قصه خوانی و داستان با موضوع رازداری

بحث و گفتگو و انشا در مورد واحد کار رازداری

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درباره موضوع حاضر

کارگروهی و ضرب المثل با موضوع مهارت ارتباط مؤثر واحد کار رازداری

تکمیل کاربرگ و برگ شکوفه کلاس چهارم

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت ابتدایی

تحقیق و تجربیات و نقاشی در مورد طرح کرامت حاضر

دانلود فایل : برای دانلود و خرید طرح کرامت پایه چهارم دبستان مهارت ارتباط مؤثر واحد کار رازداری به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.