no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار تفکر خلاق)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار تفکر خلاق)
pdf
نوامبر 24, 2019
5 مگابایت
3000 تومان
38 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار تفکر خلاق)


دانلود طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی واحد کار تفکر خلاق مهارت تفکر مربوط به کلاس چهارم دبستان، کامل و آماده جهت استفاده فرهنگیان و دانش آموزان گرامی میباشد.

در قالب فرمت word و pdf کاملترین نمونه آماده

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی

طرح کرامت مربوطه مهارت تفکر واحد کار تفکر خلاق که جهت استفاده طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده در طرح کرامت دبستان برای معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون در دانلود پروژه میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود رایگان طرح کرامت موضوع تفکر خلاق نمایید. بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. به دلیل نبود طرح هایی همچون طرح کرامت ابتدایی در سالهای گذشته می توان مشکلات اخلاقی و پرورشی دانش آموزان را در آن زمان انواع نابسامانی های روحی روانی دانست. امروزه با توجه به فراگیر شدن بحث پرورش اخلاقیات در مدارس و وجود طرح هایی همچون طرح کرامت دوره ابتدایی معلمان موظف اند بخشی از نیازهای این دانش آموزان را پاسخ گویند. چرا که در غیر اینصورت بی تردید دانش آموزان به دلیل درگیری های ذهنی شان آنچه را که آموزش داده می شود فرا نمی گیرند.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی درباره واحد کار تفکر خلاق

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درمورد تفکر خلاق

قصه خوانی و داستان درباره واحد کار تفکر خلاق

بحث و گفتگو و ضرب المثل ، انشا در مورد موضوع مربوطه

شعر و لطیفه و زنگ تفریح در مورد تفکر خلاق

کار گروهی و برگ شکوفه کلاس چهارم

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت

تحقیق و تجربیات و نقاشی در مورد طرح کرامت حاضر

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس چهارم دبستان واحد کار تفکر خلاق مهارت تفکر به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.