no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه ششم تعقل

دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه ششم تعقل
pdf
دسامبر 9, 2019
8 مگابایت
3000 تومان
با فرمت : pdf - word
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه ششم تعقل


طرح کرامت پایه ششم ابتدایی تعقل کاملترین و بهترین نمونه موجود فضای مجازی با فرمت : word – pdf ورد و پی دی اف در اختیار شما میباشد که میتوانید به صورت کامل و آماده در ادامه مشاهده و دانلود نمایید.

نمونه طرح کرامت پایه ششم ابتدایی

طرح کرامت حاضر که در مورد تعقل که طراحی و جمع آوری شده کاملترین و جدیدترین نمونه مربوط به طرح کرامت ششم ابتدایی در اختیار شما دانش آموزان و فرهنگیان گرامی میباشد. نگاهی به طرح کرامت ابتدایی حاضر : طرح حاضر که به بررسی موضوع تعقل ششم دبستان پرداخته میشود که از بخش های مختلف تشکیل شده است. طرح کرامت در هر مقطع مرتبط به آموخته ها و سطح یادگیری دانش آموزان ارائه میشود در کلاس که جهت آموزش مهارت های زندگی و دینی و خانواده تاثیر خوبی بر دانش آموزان دارد. طرح حاضر که به مربوط به همین مبحث میباشد و بر اساس آن گردآوری شده که جهت استفاده دانش آموزان و فرهنگیان گرامی در اختیار شما قرار میگیرد. طرح کرامت دبستان که چند سالی در مدارس برگزار میشود میتوان گفت که اهداف زیر را دنبال میکند. اهداف ۱- زمينه‌سازی براي تقويت بينش، نگرش و مهارت‌های فردی و اجتماعی دانش آموزان جهت رشد همه جانبه و بروز قابليت‌هایی كه موجب كرامت انسانی می شود.۲- زمينه سازی براي تكريم دانش آموزان در محيط خانه، مدرسه و اجتماع. ۳- تقويت روحيه‌ی تكريم ديگران در دانش آموزان. و همچنین میتوان گفت به طور کلی که طرح کرامت با هدف آموزش مهارت های زندگی و فردی دانش آموزان و همینطور مهارت های اجتماعی و روابط با دیگران و همچنین ارتباط با خدا میپردازد. از اهداف طرح کرامت به این اهداف میتوان اشاره کرد : ۱- پرورش انسانی که به درک متعالی رسیده ۲- حفظ ارزش های انسانی ۳- ارتقاء روابط اجتماعی دانش آموزان در جامعه ۴- احترام به والدین و خانواده و صله رحم ۵- به کار بردن یاد خداوند در زندگی اشاره کرد. طرح کرامت مربوطه به نمونه طرح کرامت پایه ششم با موضوع تعقل میباشد، رایگان و به صورت کامل و آماده با طراحی زیبا گردآوری شده که میتوانید محتویات موجود در آن را در ادامه مشاهده نمایید :

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات و پیام قرآنی درباره موضوع حاضر

قصه خوانی در مورد تعقل

بحث و گفتگو در مورد واحد حاضر

شعر و داستان ، انشا در مورد تعقل

کار گروهی و زنگ تفریح ، ضرب المثل درباره مهارت حاضر

احادیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره تعقل

تکمیل کاربرگ و برگ شکوفه کلاس ششم

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت ابتدایی

نقاشی و تحقیق و تجربیات در مورد طرح کرامت حاضر

کاربر گرامی : شما میتوانید برای دانلود و خرید طرح کرامت کلاس ششم ابتدایی با موضوع تعقل به صورت کامل و آماده از دانلود پروژه روی دکمه زیر کلیک کنید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.