no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه ششم انس با قرآن


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح کرامت پایه ششم انس با قرآن
doc
سپتامبر 17, 2019
17 مگابایت
3000 تومان
با فرمت : pdf - word
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه ششم انس با قرآن


طرح کرامت پایه ششم انس با قرآن – نمونه ای کامل و دقیق جهت استفاده شما مربوط به طرح کرامت ششم موضوع انس با قران میباشد که هم اکنون در دانلود پروژه میتوانید موارد موجود در این پکیج را مشاهده نمایید.

با فرمت : word – pdf ورد و پی دی اف

طرح کرامت پایه ششم انس با قران

طرح کرامت حاضر که در مورد انس با قران که طراحی و جمع آوری شده کاملترین و جدیدترین نمونه مربوط به طرح کرامت ششم ابتدایی در اختیار شما دانش آموزان و فرهنگیان گرامی میباشد. نگاهی به طرح کرامت ابتدایی حاضر : مشکل جامعه این است که قرآن در جامعه حضور ندارد و مفاهیم آن حتی به گونه‌ای جلوه داده شده که وحشت‌ انگیز است. تکرار مفاهیم ضد ارزشی و ضد قرآنی موجب شده که مردم با مفاهیم قرآنی انس نداشته باشند و از شنیدن و خواندن آن وحشت کنند.البته شاید مردم قرآن را بخوانند ولی این خواندن و قرائت و تلاوت هرگز به معنای انس واقعی با قرآن نیست؛ زیرا بسیاری از مردم تنها برای ثواب، قرآن می‌خوانند نه برای اینکه مفاهیم را بشناسند و با آن زندگی خود را سامان دهند. از این رو وقتی مثلا با بسیاری از ارزشهای قرآن چون قصاص، دیه، جزیه و مانند آن رو به رو می‌شوند حالت استنکار دارند و از شنیدن تعدد زوجات، سنگسار همسران خیانت کار و زنا کار به وحشت و هراس می‌افتند.انس حقیقی و واقعی با قرآن این است که مفاهیم ارزشی قرآن شنیده و دانسته شود و در زندگی به کار گرفته شود. اگر در قرآن آمده که هر معامله کوچک و بزرگ را بنویسید و شاهد بگیرید برای این است که گرفتار مشکلات نشویم، ولی این مفاهیم را نادیده می‌گیریم و در زندگی به کار نمی‌بریم و برای خود مشکلاتی را ایجاد می‌کنیم.

آموزش طرح کرامت دبستان در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. به دلیل نبود طرح هایی همچون طرح کرامت ابتدایی در سالهای گذشته می توان مشکلات اخلاقی و پرورشی دانش آموزان را در آن زمان انواع نابسامانی های روحی روانی دانست. امروزه با توجه به فراگیر شدن بحث پرورش اخلاقیات در مدارس و وجود طرح هایی رایگان همچون طرح کرامت دوره ابتدایی معلمان موظف اند بخشی از نیازهای این دانش آموزان را پاسخ گویند. چرا که در غیر اینصورت بی تردید دانش آموزان به دلیل درگیری های ذهنی شان آنچه را که آموزش داده می شود فرا نمی گیرند. البته داستان طرح کرامت انس با قران میتوانید کمک به دانش آموزان باشد تا با نقش و اهمیت قرآن در زندگی آشنا شده و بیشتر با این کتاب آسمانی آشنا شوند. که در ادامه بخشی از موارد که در این مجموعه حاضر میباشد میتوانید مشاهده نمایید.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی درباره انس با قران

احادیث سخنان بزرگان دین و ائمه درباره واحد انس با قرآن

قصه خوانی با موضوع انس با قران

بحث و گفتگو در مورد قرآن کریم

شعر و داستان ، زنگ تفریح در مورد انس با قران

کار گروهی درباره طرح کرامت ششم با موضوع انس با قران

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت ابتدایی

نقاشی و مقالات و تجربیات درمورد طرح کرامت

کاربر گرامی : شما میتوانید برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت پایه ششم با موضوع انس با قرآن به صورت کامل و آماده از دانلود پروژه روی دکمه زیر کلیک کنید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.