no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه سوم ابتدایی واحد کار مناعت طبع (زهد)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه سوم ابتدایی واحد کار مناعت طبع (زهد)
pdf
می 19, 2020
5 مگابایت
3000 تومان
22 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه سوم ابتدایی واحد کار مناعت طبع (زهد)


طرح کرامت پایه سوم ابتدایی واحد کار مناعت طبع مهارت عزت نفس (زهد) – با فرمت word و pdf کامل و آماده جهت استفاده فرهنگیان و دانش آموزان گرامی دوم دبستان میباشد.

 

بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. لازمه اجرای موفق طرح کرامت آمادگی ذهنی دانـش آمـوزان برای پذیرش موضوع و مشارکت فعال آنان در فرایند یادگیری می باشد. و اگر چنانچه آمادگی روحی و روانی مناسب و رغبت و انگیزه کافی در معلمان وجود نداشته باشد تلاش آنان راه به جایی نخواهد برد. بناراین لازم است در به کارگیری شیوه ها و طرح مباحث واحد کار طرح کرامت ابتدایی آمادگی روانی و روحیه پذیری آنان از نظر ذهنی و عاطفی و شرایط مناسب زمانی و مکانی مورد توجه قرار گیرد. طرح کرامت مربوطه مهارت عزت نفس (زهد) واحد کار مناعت طبع که جهت استفاده طرح کرامت پایه سوم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده در طرح کرامت دبستان برای معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون در دانلود پروژه میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید.

طرح کرامت پایه سوم ابتدایی

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی در مورد موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره واحد کار مناعت طبع

قصه خوانی و داستان درمورد مناعت طبع

بحث و گفتگو و ضرب المثل ، انشا در مورد واحد کار مناعت طبع مهارت عزت نفس (زهد)

شعر و لطیفه و زنگ تفریح با موضوع واحد کار مناعت طبع

کار گروهی و برگ شکوفه کلاس سوم

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر طرح کرامت

تحقیق و تجربیات و نقاشی در مورد طرح کرامت حاضر

دانلود فایل : برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس سوم دبستان واحد کار مناعت طبع مهارت عزت نفس (زهد) به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.