no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه دوم ابتدایی (واحد کار مدیریت خشم)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه دوم ابتدایی (واحد کار مدیریت خشم)
pdf
فوریه 7, 2020
5 مگابایت
3000 تومان
25 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه دوم ابتدایی (واحد کار مدیریت خشم)


دانلود طرح کرامت پایه دوم ابتدایی واحد کار مدیریت خشم مهارت مدیریت هیجانات – بهترین نمونه کامل و آماده جهت استفاده در اختیار فرهنگیان و دانش آموزان گرامی میباشد.

در قالب فرمت word و pdf در ۲۵ صفحه کامل و آماده

 

طرح کرامت مربوطه مهارت مدیریت هیجانات واحد کار مدیریت خشم که جهت استفاده طرح کرامت پایه دوم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده در طرح کرامت دبستان برای معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون در دانلود پروژه میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید.

طرح کرامت پایه دوم ابتدایی

بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی درباره موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره واحد کار مدیریت خشم مهارت مدیریت هیجانات

قصه خوانی و داستان موضوع مدیریت خشم

بحث و گفتگو و انشا درباره موضوع حاضر

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درباره واحد کار مدیریت خشم

کارگروهی و ضرب المثل درباره موضوع حاضر

تکمیل کاربرگ و برگ شکوفه کلاس دوم

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت ابتدایی

تحقیق و تجربیات و نقاشی درمورد طرح کرامت حاضر

دانلود فایل : برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس دوم دبستان مهارت مدیریت هیجانات واحد کار مدیریت خشم به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.