no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه دوم ابتدایی (واحد کار ادب و تواضع)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه دوم ابتدایی (واحد کار ادب و تواضع)
pdf
نوامبر 14, 2019
5 مگابایت
3000 تومان
25 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه دوم ابتدایی (واحد کار ادب و تواضع)


طرح کرامت پایه دوم ابتدایی (واحد کار ادب و تواضع مهارت روابط بین فردی) کامل و آماده، بهترین نمونه در فضای مجازی جهت استفاده فرهنگیان و دانش آموزان عزیز میباشد.

در قالب فرمت word و pdf کامل و آماده

 

طرح کرامت مربوطه مهارت روابط بین فردی واحد کار ادب و تواضع که جهت استفاده طرح کرامت پایه دوم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید.

طرح کرامت دبستان

طرح کرامت چند سالی در مدارس ابتدایی از کلاس اول تا ششم اجرا میشود که هدف های مختلفی دارد، طرح ها با موضوعات مختلف در هر پایه ارائه میشود، طرح حاضر که با موضوع ادب و تواضع مربوط به کلاس دوم ابتدایی به صورت کامل طراحی شده که در ادامه مشاهده میکنید. بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی درباره موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه در مورد واحد کار ادب و تواضع

قصه خوانی و داستان موضوع ادب و تواضع

بحث و گفتگو و ضرب المثل ، انشا درباره واحد کار ادب و تواضع مهارت روابط بین فردی

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درمورد موضوع حاضر

کار گروهی و برگ شکوفه کلاس دوم

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت

تحقیق و تجربیات و نقاشی در مورد طرح کرامت

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید طرح کرامت پایه دوم دبستان مهارت روابط بین فردی واحد کار ادب و تواضع به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید. درصورت درخواست شما به تلگرام و واتساپ شما نیز ارسال میشود.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.