no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه اول ابتدایی (واحد کار یاد خدا)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه اول ابتدایی (واحد کار یاد خدا)
pdf
نوامبر 25, 2019
5 مگابایت
3000 تومان
25 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه اول ابتدایی (واحد کار یاد خدا)


دانلود طرح کرامت پایه اول ابتدایی واحد کار یاد خدا مهارت ارتباط با خدا کامل و آماده، بهترین نمونه جهت استفاده فرهنگیان و دانش آموزان میباشد.

در قالب فرمت word و pdf کامل و آماده

 

طرح کرامت مربوطه مهارت ارتباط با خدا واحد کار یاد خدا که جهت استفاده طرح کرامت پایه اول ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده در طرح کرامت دبستان برای معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون در دانلود پروژه میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید.

طرح کرامت پایه اول ابتدایی

بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. به دلیل نبود طرح هایی همچون طرح کرامت ابتدایی در سالهای گذشته می توان مشکلات اخلاقی و پرورشی دانش آموزان را در آن زمان انواع نابسامانی های روحی روانی دانست. امروزه با توجه به فراگیر شدن بحث پرورش اخلاقیات در مدارس و وجود طرح هایی همچون طرح کرامت دوره ابتدایی معلمان موظف اند بخشی از نیازهای این دانش آموزان را پاسخ گویند. چرا که در غیر اینصورت بی تردید دانش آموزان به دلیل درگیری های ذهنی شان آنچه را که آموزش داده می شود فرا نمی گیرند. طرح حاضر مربوط به کلاس اول ابتدایی و با موضوع یاد خدا در ادامه محتویات و موضوعات پرداخته شده در آن را مشاهده میکنید.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی درباره موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره یاد خدا

قصه خوانی و داستان در مورد واحد کار یاد خدا

بحث و گفتگو و ضرب المثل ، انشا در مورد واحد کار یاد خدا مهارت ارتباط با خدا

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درباره واحد کار یاد خدا

کار گروهی و برگ شکوفه کلاس اول

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت

تحقیق و تجربیات و نقاشی در مورد طرح کرامت

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس اول دبستان واحد کار یاد خدا مهارت ارتباط با خدا به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.