no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه اول ابتدایی (واحد کار نظم)

دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه اول ابتدایی (واحد کار نظم)
pdf
دسامبر 4, 2019
5 مگابایت
3000 تومان
20 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه اول ابتدایی (واحد کار نظم)


دانلود طرح کرامت پایه اول ابتدایی واحد کار نظم مهارت انضباط اجتماعی کاملترین و جدیدترین نمونه جهت استفاده در اختیار فرهنگیان و دانش آموزان میباشد.

در قالب فرمت word و pdf در ۲۰ صفحه کامل و آماده

 

طرح کرامت مربوطه مهارت انضباط اجتماعی واحد کار نظم که جهت استفاده طرح کرامت پایه اول ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید.

طرح کرامت ابتدایی

طرح کرامت با هدف یادگیری و آموزش موضوعات دینی و خودشناسی و… چند سالی در مقطع ابتدایی از اول تا ششم در کلاس درس ارائه میشود، موضوعات که در این طرح پیشنهاد میشود برای هر پایه متفاوت میباشد، موضوع حاضر درباره نظم کلاس اول ابتدایی مشاهده میکنید. اگر طرح کرامت به درستی اجرا و آموزش داده شود میتواند تاثیر خوبی در تربیت فکری و اخلاقی دانش آموزان داشته باشد، موضوع حاضر میتوان اشاره کرد که مربوط به نظم و انضباط میباشد که یکی از مهم ترین موضوعات در افراد هر جامعه میباشد. بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی درباره موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه با موضوع نظم

قصه خوانی و داستان موضوع واحد کار نظم مهارت انضباط اجتماعی

بحث و گفتگو و ضرب المثل ، انشا درباره نظم

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درباره واحد کار نظم

کار گروهی و برگ شکوفه کلاس اول

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت

تحقیق و تجربیات و نقاشی در مورد طرح کرامت حاضر

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید طرح کرامت پایه اول دبستان مهارت انضباط اجتماعی واحد کار نظم به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.