no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه دوم ابتدایی (واحد کار صله رحم)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه دوم ابتدایی (واحد کار صله رحم)
pdf
نوامبر 28, 2019
5 مگابایت
3000 تومان
23 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه دوم ابتدایی (واحد کار صله رحم)


دانلود طرح کرامت پایه دوم ابتدایی واحد کار صله رحم مهارت همدلی کاملترین نمونه و آماده جهت استفاده فرهنگیان و دانش آموزان میباشد.

در قالب فرمت word و pdf کامل و آماده

 

طرح کرامت مربوطه مهارت همدلی واحد کار صله رحم که جهت استفاده طرح کرامت پایه دوم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید.

طرح کرامت دبستان

بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. طرح کرامت که چند سالی در مدارس ابتدایی برگزار میشود با هدف های مختلف از تربیت های دینی تا مهارت های زندگی و خانواده و همینطور کمک زیادی به خودشناسی در دانش آموزان میشود، موضوعات مختلف در هر پایه از اول تا ششم انجام میشود، که در این طرح مربوط به کلاس دوم ابتدایی و موضوع صله رحم که به صورت کامل جمع آوری و طراحی شده که در ادامه میتوانید محتویات و موضوعات آن را مشاهده نماید.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی درباره موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره واحد کار صله رحم

قصه خوانی و داستان درمورد صله رحم

بحث و گفتگو و ضرب المثل درمورد واحد کار صله رحم مهارت همدلی

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درباره صله رحم

کار گروهی و برگ شکوفه کلاس دوم

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت

تحقیق و تجربیات و نقاشی در مورد طرح کرامت حاضر

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید طرح کرامت پایه دوم دبستان مهارت همدلی واحد کار صله رحم به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.



موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.