no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه دوم ابتدایی (واحد کار شجاعت)

دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه دوم ابتدایی (واحد کار شجاعت)
pdf
فوریه 6, 2020
5 مگابایت
4000 تومان
20 صفحه
4000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه دوم ابتدایی (واحد کار شجاعت)


دانلود طرح کرامت پایه دوم ابتدایی واحد کار شجاعت مهارت شرافت کاملترین و بهترین نمونه جهت استفاده در اختیار شما فرهنگیان و دانش آموزان عزیز میباشد.

در قالب فرمت word و pdf کاملترین نمونه آماده

طرح کرامت پایه دوم ابتدایی

طرح کرامت مربوطه مهارت شرافت واحد کار شجاعت که جهت استفاده طرح کرامت پایه دوم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده در طرح کرامت دبستان برای معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون در دانلود پروژه میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید.

بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. به دلیل نبود طرح هایی همچون طرح کرامت ابتدایی در سالهای گذشته می توان مشکلات اخلاقی و پرورشی دانش آموزان را در آن زمان انواع نابسامانی های روحی روانی دانست. امروزه با توجه به فراگیر شدن بحث پرورش اخلاقیات در مدارس و وجود طرح هایی همچون طرح کرامت دوره ابتدایی معلمان موظف اند بخشی از نیازهای این دانش آموزان را پاسخ گویند. چرا که در غیر اینصورت بی تردید دانش آموزان به دلیل درگیری های ذهنی شان آنچه را که آموزش داده می شود فرا نمی گیرند.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی ذرمورد موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه در مورد مهارت شرافت واحد کار شجاعت

قصه خوانی و داستان دربارع واحد کار شجاعت

بحث و گفتگو و انشا در مورد واحد کار شجاعت مهارت شرافت

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درباره موضوع حاضر

کار گروهی و ضرب المثل با موضوع موضوع حاضر

تکمیل کاربرگ و برگ شکوفه کلاس دوم

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت ابتدایی

تحقیق و تجربیات و نقاشی در مورد طرح کرامت

دانلود فایل : برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس دوم دبستان واحد کار شجاعت مهارت شرافت به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.