no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه دوم ابتدایی واحد کار احسان


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه دوم ابتدایی (واحد کار احسان)
pdf
نوامبر 22, 2019
5 مگابایت
3000 تومان
27 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه دوم ابتدایی (واحد کار احسان)


طرح کرامت پایه دوم ابتدایی واحد کار احسان مهارت همدلی کامل و آماده جهت استفاده پایه دوم دبستان در اختیار فرهنگیان و دانش آموزان گرامی میباشد.

با فرمت : word و pdf کاملترین نمونه

طرح کرامت پایه دوم ابتدایی

طرح کرامت مربوطه مهارت همدلی واحد کار احسان که جهت استفاده طرح کرامت پایه دوم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده در طرح کرامت دبستان برای معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون در دانلود پروژه میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید. بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. لازمه اجرای موفق طرح کرامت آمادگی ذهنی دانـش آمـوزان برای پذیرش موضوع و مشارکت فعال آنان در فرایند یادگیری می باشد. و اگر چنانچه آمادگی روحی و روانی مناسب و رغبت و انگیزه کافی در معلمان وجود نداشته باشد تلاش آنان راه به جایی نخواهد برد. بناراین لازم است در به کارگیری شیوه ها و طرح مباحث واحد کار طرح کرامت ابتدایی آمادگی روانی و روحیه پذیری آنان از نظر ذهنی و عاطفی و شرایط مناسب زمانی و مکانی مورد توجه قرار گیرد.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی درمورد واحد کار احسان

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره واحد کار احسان

قصه خوانی و داستان  درمورد واحد کار احسان

بحث و گفتگو و ضرب المثل درباره واحد کار احسان مهارت همدلی

شعر و لطیفه و زنگ تفریح در مورد واحد کار احسان مهارت همدلی

کار گروهی و برگ شکوفه با موضوع واحد کار احسان مهارت همدلی

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت

تحقیق و تجربیات و نقاشی درمورد طرح کرامت

برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس دوم دبستان واحد کار احسان مهارت همدلی به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.