no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه اول ابتدایی (واحد کار خانواده)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه اول ابتدایی (واحد کار خانواده)
pdf
ژانویه 27, 2020
5 مگابایت
3000 تومان
18 صفحه
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه اول ابتدایی (واحد کار خانواده)


دانلود طرح کرامت پایه اول ابتدایی واحد کار خانواده مهارت همدلی – با فرمت word و pdf کامل و آماده جهت استفاده فرهنگیان و دانش آموزان گرامی میباشد.

طرح کرامت پایه اول ابتدایی

طرح کرامت مربوطه مهارت همدلی واحد کار خانواده که جهت استفاده طرح کرامت پایه اول ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون میتوانید در وب سایت دانلود پروژه از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید. بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. خانواده یکی از مهمترین مکان برای تربیت دانش آموزان میباشد که در طرح کرامت حاضر مربوط به همین موضوع میباشد که در ادامه محتویات آن را مشاهده میکنید.

محتویات موجود در طرح کرامت حاضر :

آیات قرآنی درباره موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره واحد کار خانواده

قصه خوانی و داستان با موضوع خانواده

بحث و گفتگو و انشا درمورد واحد کار خانواده مهارت همدلی

شعر و لطیفه و زنگ تفریح درمورد موضوع حاضر

کار گروهی و ضرب المثل با موضوع موضوع حاضر

تکمیل کاربرگ و برگ شکوفه کلاس اول

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت ابتدایی

تحقیق و تجربیات و نقاشی در مورد طرح کرامت حاضر

دریافت فایل : برای دانلود و خرید طرح کرامت پایه اول دبستان مهارت همدلی واحد کار خانواده به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.