no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت پایه اول ابتدایی واحد کار قناعت


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه اول ابتدایی (مهارت عزت نفس واحد کار قناعت)
pdf
دسامبر 18, 2019
5 مگابایت
3000 تومان
30 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه اول ابتدایی (مهارت عزت نفس واحد کار قناعت)


دانلود طرح کرامت پایه اول ابتدایی واحد کار قناعت مهارت عزت نفس کاملترین نمونه جهت استفاده فرهنگیان و دانش آموزان عزیز میباشد.

در قالب فرمت word و pdf کامل و آماده

طرح کرامت پایه اول ابتدایی

طرح کرامت مربوطه واحد کار قناعت مهارت عزت نفس که جهت استفاده طرح کرامت پایه اول ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده در طرح کرامت دبستان برای معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون در دانلود پروژه میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید. بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. طرح کرامت میتواند تاثیر خوبی در تربیت فکری و اخلاقی دانش آموزان داشته باشد از موضوعات مفید این طرح میتوان به صله رحم، خانواده، قناعت، قانونمداری، یاد خدا، نظم و… که هر کدام با توجه به پایه مربوطه خود میتوان اجرا کرد. همینطور موضوع حاضر که طرح کرامت کلاس اول ابتدایی و موضوع قناعت میباشد در ادامه محتویات آن را مشاهده خواهید کرد.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی درباره موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره قناعت

قصه خوانی و داستان موضوع واحد کار قناعت

بحث و گفتگو و ضرب المثل ، انشا درباره واحد کار قناعت مهارت عزت نفس

شعر و لطیفه و زنگ تفریح موضوع واحد کار قناعت

کار گروهی و برگ شکوفه کلاس اول

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت

نقاشی و تجربیات و تحقیق در مورد طرح کرامت حاضر

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس اول دبستان واحد کار قناعت مهارت عزت نفس به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.