no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت احترام به مظاهر ملی کلاس ششم


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح کرامت احترام به مظاهر ملی کلاس ششم
doc
سپتامبر 20, 2019
17 مگابایت
3000 تومان
با فرمت : pdf - word
3000 تومان – خرید

طرح کرامت احترام به مظاهر ملی کلاس ششم


طرح کرامت کلاس ششم احترام به مظاهر ملی – کاملترین نمونه موجود مربوط به پایه ششم با فرمت : word – pdf ورد و پی دی اف در اختیار شما میباشد که میتوانید به صورت کامل و آماده در ادامه مشاهده و دانلود نمایید.

طرح کرامت کلاس ششم احترام به مظاهر ملی

طرح کرامت حاضر که در مورد احترام به مظاهر ملی که طراحی و جمع آوری شده کاملترین و جدیدترین نمونه مربوط به طرح کرامت ششم ابتدایی در اختیار شما دانش آموزان و فرهنگیان گرامی میباشد. نگاهی به طرح کرامت ابتدایی حاضر : حضور در صحنه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و مشارکت مردمی مظهر عزت ملی است. به نظر نگارنده، میزان مشارکت‌های گسترده‌ی عمومی به‌منزله‌ی میزان اعتماد عمومی به یک نظام سیاسی است که از منابع تولید «سرمایه‌ی اجتماعی» نیز محسوب می‌شود. مقام معظم رهبری به این مؤلفه به‌عنوان عامل سربلندی ملت ایران می‌نگرند و معتقدند:«هرکس که می‏خواهد این کشور و این ملت عزیز، سربلند و موفق باشد، باید در صحنه‏های اجتماعی و سیاسی این کشور حضور داشته باشد که مظهر اعلای آن هم همین انتخابات است. خود انتخابات، مظهر اقتدار ملی است. اگر ملت عزیز ایران بتواند در… انتخابات، آرای فراوان خود را به میدان آورد و حضور مردمی، حضور چشمگیری باشد، این بزرگ‌ترین مظهر اقتدار و عزت ملی است.»

طرح کرامت دبستان که چند سالی در مدارس برگزار میشود میتوان گفت که اهداف زیر را دنبال میکند. اهداف ۱- زمينه‌سازی براي تقويت بينش، نگرش و مهارت‌های فردی و اجتماعی دانش آموزان جهت رشد همه جانبه و بروز قابليت‌هایی كه موجب كرامت انسانی می شود.۲- زمينه سازی براي تكريم دانش آموزان در محيط خانه، مدرسه و اجتماع. ۳- تقويت روحيه‌ی تكريم ديگران در دانش آموزان. و همچنین میتوان گفت به طور کلی که طرح کرامت با هدف آموزش مهارت های زندگی و فردی دانش آموزان و همینطور مهارت های اجتماعی و روابط با دیگران و همچنین ارتباط با خدا میپردازد. طرح کرامت مربوطه به نمونه طرح کرامت پایه ششم با موضوع احترام به مظاهر ملی میباشد، رایگان و به صورت کامل و آماده با طراحی زیبا گردآوری شده که میتوانید محتویات موجود در آن را در ادامه مشاهده نمایید :

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات و پیام قرآنی درباره احترام به مظاهر ملی

قصه خوانی در مورد احترام به مظاهر ملی

بحث و گفتگو در مورد واحد حاضر

شعر و داستان در مورد احترام به مظاهر ملی

کار گروهی و زنگ تفریح ، ضرب المثل درباره مهارت حاضر

احادیث و سخنان بزرگان دین و ائمه درباره احترام به مظاهر ملی

تکمیل کاربرگ و برگ شکوفه کلاس ششم

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت ابتدایی

نقاشی و تحقیق و تجربیات درمورد طرح کرامت

دانلود فایل : شما میتوانید برای دانلود و خرید طرح کرامت پایه ششم با موضوع احترام به مظاهر ملی به صورت کامل و آماده از دانلود پروژه روی دکمه زیر کلیک کنید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.