no-img
دانلود پروژه

بهترین طرح جابر درباره پوشش بدن جانوران


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع پوشش بدن جانوران
doc
سپتامبر 27, 2019
6 مگابایت
4000 تومان
با فرمت : word
4000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع پوشش بدن جانوران


دانلود طرح جابر درباره پوشش بدن جانوران به همراه دفتر کارنما و آموزش تنظیم کارتو پلاست، بهترین و دقیق ترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش کامل و آماده جهت استفاده توسط دانش آموزان و فرهنگیان گرامی در اختیار شما در دانلود پروژه میباشد.

نمونه طرح جابر آماده

موارد موجود در این مجموعه :

تصاویر و پوستر های طرح جابر در مورد پوشش جانوران

عکس و تابلوی نمایش طرح جابر درباره پوشش حیوانات

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر بن حیان با موضوع پوشش بدن جانوران

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان – همینطور آموزش تنظیم کارتو پلاست و فایل کمک آموزش در زمینه جشنواره جابر ابن حیان در اختیار شما قرار میگیرد.

قسمتی از این طرح :

در این طرح جابر پوشش بدن جانوران پرداخته شده و جهت استفاده طرح جابر ابتدایی به صورت الگو برای انجام پروژه مورد نظرتون در اختیار شما میباشد، جشنواره جابر یکی از مهمترین جشنواره دانش آموزی در مقطع دبستان جهت افزایش علاقه دانش آموزان به تحقیق و پژوهش توسط آموزش و پرورش برگزار میشود. قسمتی از این طرح مشاهده میکنید : پر :حیواناتی که بدنشان از پر و کرک پوشیده شده است از نوع پرنده می باشند  مانند انواع پرندگان اهلی مانند مرغ و خروس و پرندگان وحشی مانند عقاب ، باز و شاهین و پرندگان آبزی مانند مرغابی ، اردک ، مرغ ماهی خوار و قوپر ، تقریباً همه ی قسمت بدن پرنده را می پوشاند معمولاً فقط نوک ، چشم ها ، ساق و کف پاهای پرنده بدون پر می ماند . پر به پرنده ها شکل و رنگ می دهد . اما پر دو فایده‌ی مهم دیگر نیز دارد :اول این که پرها لایه های ضد آب و عایق بسیار خوبی هستند . پرندگان خون گرمند و نیاز دارند که گرما را در بدن خود نگه دارند . پوشش پرها ، به خصوص کرک ها بدن را گرم نگه می دارد . پرندگان آبزی مانند اردک و قو ، پرهای خود را به کمک غده هایی که زیر بدنشان قرار دارد ، همواره چرب نگه می دارند ، در غیر این صورت پوست آن ها خیس می شود و در آب های سرد ممکن است بمیرند.دوم این که بال پرندگان به آن امکان پرواز می دهد . تقریباً به همان شیوه که پوست بدن انسان مو و ناخن می سازد . پوست پرنده هم پر می سازد که جنس آن از نوعی پروتئین سبک و سخت به نام کراتین است . هنگامی که پرها کامل می شوند سلول های آن ها می میرند . از این رو پر هیچ حس ندارد .البته پرنده ای شبیه شترمرغ نمی تواند پرواز کند و بدنش از پر نیز پوشیده شده است. همینطور روی بدن تقریباً همه‌ی پستانداران مو دیده می شود، پشم و كرك هم نوعی مو هست كه به دلیل ویژگی های ظاهری آن اصطلاحاً پشم نامیده می شود .بدون مو ثابت نگه داشتن دمای بدن پستانداران مشكل است. رنگ و طرح موها اغلب در استتار جانور اهمیت دارد. همینطور میتوان گفت در حیوانات همچون حیوانات کوهی و حیوانات در قطب جنوب مانند خرس قطبی که دما در آن مکان بسیار سرد میباشد تنها پوست آنها میباشد که آن ها را زنده نگه میدارد و دمای بدنشان را متعادل میکند.

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید نمونه طرح جابربن حیان با موضوع پوشش بدن جانوران به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و آماده از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.