no-img
دانلود پروژه

طرح جابر کلاس چهارم ابتدایی با موضوع تولید الکتریسیته

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر کلاس چهارم ابتدایی با موضوع تولید الکتریسیته
doc
اکتبر 8, 2018
2 مگابایت
15000 تومان
15000 تومان – خرید

طرح جابر کلاس چهارم ابتدایی با موضوع تولید الکتریسیته


دانلود طرح جابر پایه چهارم ابتدایی موضوع تولید الکتریسیته

طرح جابر بن حیان با موضوع تولید الکتریسیته به همراه دفتر کارنما کامل و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران در جشنواره جابر ابن حیان می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

طرح جابر پایه چهارم ابتدایی

طرح جابر حاضر در مورد تولید الکتریسیته به صورت کامل و آماده با فرمت ورد قابل ویرایش با دفتر کارنما ، طراحی شده و بر اساس بخش نامه طرح جابر ابن حیان جهت استفاده میباشد. هم اکنون میتوانید طرح حاضر را از سایت دانلود پروژه دریافت نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح جابر چهارم ابتدایی مورد نیاز خود را نیز در سایت دیدن نمایید.

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان با موضوع تولید الکتریسیته

عکس و تابلوی نمایش طرح جابربن حیان تولید الکتریسیته

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر تولید الکتریسیته

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان ، همینطور فایل آموزش تنظیم کارتو پلاست و چندین فایل کمک آموزش در زمینه جشنواره جابربن حیان در اختیار شما قرار میگیرد.

قسمتی از این طرح :

روش هایی برای تولید انرژی الکتریسته وجود دارند که به کمک علم الکترونیک انرژی الکتریکی تولید می کنند و کمتر به تجهیزات مکانیکی نیاز دارند و بیشتر در مقیاس کوچک و برای وسایل الکترونیکی و وسایل قابل حمل مورد استفاده قرار می گیرند. که ازآن جمله می توان به قطعات ترمو الکتریک،ترمو یونیک و تومو ولتاییک که با گرما تولید الکتریسیته می کنند اشاره کرد. معمولا از سلول های ترمو الکتریک در دما های پایین تر استفاده می شود.همچنین سلول های پیزوالکتریک که در نتیجه بار یا فشار مکانیکی تولید الکتریسیته می کنند.مثلاً اخیرا با نصب این سلول ها در پیادروها توانسته اندازقدم زدن افراد الکتریسته تولید کنند.ونوع دیگراز قطعات الکترونیکی بتاولتاییک ها هستند که با تابش رادیو اکتیو تولید الکتریسیته می کنند.روش دیگری که موسوم به نیروگاه MHD است و دردست مطالعه قرار دارد روش تولیدانرژی الکتریکی از راکتور های هسته ای است که بر اساس دینامیک مایع کار می کند.و نوع دیگر روش تولید انرژی روش اسموتیک است که و در جایی امکان پذیر است که آب شور و شیرین با یکدیگر ترکیب می شوند.(دلتا ها از این محل ها هستند.) نیروگاه : نیروگاه مجموعه‌ای از تأسیسات صنعتی است که برای تولید انرژی الکتریکی از آن استفاده می‌شود. نیروگاه‌ها بسته به نوع تکنولوژی به کار رفته در آنها و منابع انرژی در دسترس متفاوت هستند.وظیفه اصلی یک نیروگاه تبدیل انرژی از دیگر شکل‌های آن مانند انرژی شیمیایی، انرژی هسته‌ای، انرژی پتانسیل گرانشی و … به انرژی الکتریکی است. وظیفه اصلی در تقریباً همه نیروگاه‌ها بر عهده مولد یا ژنراتور است، ماشین دواری که انرژی جسم سیال را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند. انرژی مورد نیاز برای چرخاندن یک ژنراتور از راه‌های مختلفی تأمین می‌شود و غالباً به منظور ایجادحداکثر راندمام و حداقل نمودن هزینه هاو همچنبن میزان دسترسی به منابع مختلف انرژی در آن منطقه و دانش فنی گروه سازنده بستگی دارد.

برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان کلاس چهارم دبستان با موضوع تولید الکتریسیته به همراه دفتر کارنما از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.