no-img
دانلود پروژه

نمونه طرح جابر درباره قارچ ها


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع قارچ ها
doc
اکتبر 6, 2019
8 مگابایت
4000 تومان
با فرمت : word
4000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع قارچ ها


نمونه طرح جابر درباره قارچ ها به همراه دفتر کارنما و آموزش تنظیم کارتو پلاست، بهترین نمونه کامل و آماده موجود در فضای مجازی با فرمت ورد word قابل ویرایش شما در ادامه میتوانید قسمتی از آن و موضوعات پرداخته شده در آن را مشاهده نمایید، طرح جابربن حیان حاضر مربوط به مقطع ابتدایی و با موضوع انواع قارچ ها میباشد.

موضوعات طرح جابر ابتدایی

موارد موجود در این مجموعه :

تصاویر و پوستر های طرح جابر در مورد قارچ ها

عکس و تابلوی نمایش طرح جابر درباره انواع قارچ ها

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابربن حیان طبقه بندی قارچ ها

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان و همینطور آموزش تنظیم کارتن پلاست

قسمتی از این طرح :

طرح جابر حاضر درمورد قارچها پرداخته میشود، طرح جابر که همه ساله توسط مدارس برگزار میشود با هدف برانگیختن روحیه پژوهش و تحقیق ، علمی دانش آموزان در قالب یک رقابت در دوره سال تحصیلی در پایه اول تا ششم ابتدایی میباشد در این مدت که از برگزاری این طرح گذشته میزان مشارکت دانش آموزان و خانواده ها به صورت چشمگیری رو به افزایش میباشد زیرا این پروژه میتواند سطح علمی و روحیه مشارکت پذیری و گروهی را در دانش آموزان دبستانی شکوفا کند که تا حد زیادی اینطور بوده است. شما قسمتی از این طرح جابر انواع قارچ ها از قسمت هایی از تحقیق زمینه ای، نتیجه گیری، تعریف، منابع و سپاسگزاری، و… میباشد و به صورت کاملا دقیق با دفتر کارنما طرح جابر ابن حیان در اختیار شما در دانلود پروژه میباشد.

قارچها دارای مواد معدنی همچون آهن ،سلنیوم ،پتاسیم ،مس ،کلسیم ،و فسفر ،می باشد .حاوی ویتامین های B12،B7،B1،B2،B3و ویتامین های C,D می باشد . قارچ ها منبع خوبی از فیبر هستند .این ماده خوارکی از کالری کمی برخوردار است در هر ۱۰۰ گرم قارچ ۱۳ کیلو کالری انرژی وجود دارد .قارچها دارا یاسید نکولئیک است .۱تا۳ در صد از قارچها را پروتیین تشکیل داده است .پتاسیم آن از موز هم بیشتر است .ارزش پروتیین قارچ از گوشت کمتر واز سبزیجات بیشتر است .در قارچ از آنتی اکسیدان زیادی وجود دارد .قارچ خاصیت ضد سرطانی دارد .قارچ سیستم ایمنی بدن را بالا می برد .باعث تجزیه شدن کلسترول خون می شود. معرفی چند قارچ : قارچ شاه صدف با داشتن بهترین مزه، نام مناسب شاه صدف را به خود اختصاص داده است شاه صدف با بافت سفت و محکم است این قارچ با ترجیح چوبهای خشبی درختان جنگلی به آسانی پرورش می یابد هر چند این قارچ بر روی کاه غلات نیز رشد می کند شاه صدف در سرتاسر جنوب اروپا، مرکز آفریقا، مرکزآسیا و جنوب شوروی سابق، استان کهکیلویه و بویراحمد ایران یافت  می شود این قارچ خاکزی است و بر روی ریشه های دفن شده درختان چوبی رشد می کند. قارچ خوراکی کاه دوست یا قارچ چینی یکی دیگر از قارچ های خوراکی است که در مناطق معتدل و گرمسیری رشد می کند قارچی بسیار خوشمزه که روی کاه و کلش بویژه ساقه های برنج براحتی رشد می کند چینیان اولین افرادی بودند که بیش از ۱۰۰۰ سال پیش موفق به تولید این قارچ به روش مصنوعی شدند قارچ چینی بویژه پس از پخته شدن طعم و مزه بسیار مطبوعی دارد به همین علت در کشورهای که این قارچ تولید می شود مردم آن را بر قارچ دکمه ای ترجیح می دهند متاسفانه این قارچ تا کنون در کشور ما تولید نشده است. خواص درماني قارچ ها: طي قرن ها از انواع قارچ در تهيه داروهاي سنتي شرقي براي درمان انواع بيماري ها استفاده مي شده است.به عنوان مثال در ژاپن و چين از قارچ shiitake براي جلوگيري از بيماري هاي قلبي، ايجاد مقاومت در برابر ويروس ها و بيماري ها، درمان خستگي، سرماخوردگي و آنفلوانزا استفاده مي شود.يک نوع از عصاره ي اين قارچ، از سيستم ايمني بدن در مقابل عفونت ها محافظت مي کند و فعاليت ضد توموري هم نشان مي دهد. شما قسمتی از این طرح مشاهده کردید برای دانلود میتوانید به ادامه مراجعه نمایید.

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان با موضوع قارچ ها به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و آماده از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید،دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.