no-img
دانلود پروژه

طرح جابر با موضوع عدسی های معقر و محدب

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع عدسی های معقر و محدب
doc
دسامبر 31, 2017
2 مگابایت
4000 تومان
4000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع عدسی های معقر و محدب


طرح جابر عدسی های معقر و محدب

طرح جابر با موضوع عدسی های معقر و محدب به همراه دفتر کارنما کامل و آماده استفاده؛ توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

طرح جابر حاضر در مورد عدسی های معقر و محدب به صورت کامل و آماده طراحی شده و بر اساس بخش نامه طرح جابر بن حیان جهت استفاده میباشد. هم اکنون میتوانید طرح حاضر را از سایت دانلود پروژه دریافت نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح جابربن حیان مورد نیاز خود را نیز در سایت دیدن نمایید.

طرح جابر ابن حیان

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان با موضوع عدسی های معقر و محدب

عکس و تابلوی نمایش طرح جابربن حیان عدسی های معقر و محدب

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر عدسی ها

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان

قسمتی از طرح جابر عدسی های معقر و محدب :

عدسی یا لنز از ابزارهای نوری است که نور در اثر عبور از آن می‌شکند و همگرا یا واگرا می‌شود. عدسی‌ها از ماده‌های شفاف مانند شیشه و پلاستیک ساخته می‌شوند. عینک طبی و ذره‌بین و لنز دوربین‌های عکاسی و دوربین دوچشمی همه با عدسی ساخته شده‌اند. عدسی‌ها از نظر شیوه شکست نور در آن‌ها به دو دسته همگرا (محدب یا کوژ) و واگرا (مقعر یا کاو) تقسیم می‌شوند. یک عدسی ساده تنها از یک عنصر نوری تشکیل شده است. یک عدسی مرکب از یک مجموعه عدسی ساده که یک محور مشترک دارند تشکیل شده است. مزیت عدسی مرکب نسبت به عدسی ساده این است که بسیاری از بیراهش‌های نوری در آن قابل رفع هستند در حالی که این کار تنها با یک عدسی ساده امکان‌پذیر نیست. کاربرد عدسی تنها به امواج نوری محدود نمی‌شود، هر ابزاری که سایر امواج الکترومغناطیسی در اثر عبور از آن بشکند نیز عدسی خوانده می‌شود، به طور مثال لنز پارافین برای امواج مایکروویو وجود دارد.

برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان با موضوع عدسی های معقر و محدب به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.