no-img
دانلود پروژه

کاملترین طرح جابر صدا ها و صوت

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع صدا و صوت
doc
اکتبر 5, 2019
7 مگابایت
7000 تومان
با فرمت : word
7000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع صدا و صوت


دانلود طرح جابر در مورد صدا ها و صوت به همراه دفتر کارنما و آموزش تنظیم کارتو پلاست، بهترین و کاملترین نمونه موجود در فضای مجازی با فرمت ورد word قابل ویرایش شما در ادامه میتوانید قسمتی از آن و موضوعات پرداخته شده در آن را مشاهده نمایید، طرح جابربن حیان حاضر مربوط به مقطع ابتدایی و با موضوع انواع صداها میباشد.

موضوعات طرح جابر ابتدایی

موارد موجود در این مجموعه :

تصاویر و پوستر های طرح جابر در مورد انواع صداها

عکس و تابلوی نمایش طرح جابر درباره صدا ها

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابربن حیان با موضوع صوت و صدا

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان و همینطور آموزش تنظیم کارتن پلاست

قسمتی از این طرح :

طرح جابر حاضر در مورد صداها و صوت ها پرداخته میشود، طرح جابر که همه ساله توسط مدارس برگزار میشود با هدف برانگیختن روحیه پژوهش و تحقیق ، علمی دانش آموزان در قالب یک رقابت در دوره سال تحصیلی در پایه اول تا ششم ابتدایی میباشد در این مدت که از برگزاری این طرح گذشته میزان مشارکت دانش آموزان و خانواده ها به صورت چشمگیری رو به افزایش میباشد زیرا این پروژه میتواند سطح علمی و روحیه مشارکت پذیری و گروهی را در دانش آموزان دبستانی شکوفا کند که تا حد زیادی اینطور بوده است. شما قسمتی از این طرح جابر انواع صدا ها از قسمت هایی از تحقیق زمینه ای، نتیجه گیری، تعریف، منابع و سپاسگزاری، و… میباشد و به صورت کاملا دقیق با دفتر کارنما طرح جابر ابن حیان در اختیار شما در دانلود پروژه میباشد.

صدا در واقع ارتعاشاتی است که از ذره ای به ذره ی دیگر منتقل میشود. برای مثال شما وقتی دستانتان را به هم می‌کوبید ارتعاشی در دست‌هایتان ایجاد می‌کنید و چون دست شما در تماس مستقیم با یکی از شکل های ماده(در اینجا هوا) قرار دارد پس این انرژی و ارتعاش تولید شده در دست شما به هوا انتقال پیدا کرده و ذره های هوا یکی پس از دیگری این ارتعاشات را به صورت کاتوره ای و بی نظم در همه جا پخش می‌کنند تا جایی که دیگر انرژی‌ای برای مرتعش کردن ذره بعدی وجود نداشته باشد;در این صورت صدا قطع می‌شود.حال که صدا تولید و پخش شد اگر ما در محدوده ای که صدا هنوز وجود دارد باشیم صدا به گوش ما می‌رسد و به وسیله گوش خارجی(شامل لاله گوش و مجرای گوش) به داخل گوش رانده میشود. حال این اصوات که هنوز هم انرژی دارند به پرده ای به نام صماخ برخورد کرده و آن را وادار به ارتعاش می‌کنند. در اینجا چند استخوان کوچک وجود دارد که این ارتعاشات را تقویت کرده و به وسیله عصب شنوایی به مغز فرستاده شده تا ما بتوانیم مفهومی از صدا را در ذهن خود درک کنیم. برای صدا دو تعریف وجود دارد : الف – صدا را بعنوان نوسانی در فشار ، سختی، تغییر مکان ذره ای ، شدت ذره ای و … که در محیط هایی دارای نیروهای درونی مثل (چسبنده و ارتجاعی) گسترش میابد و یا انطباق این نواسانات گسترده شده تعریف کرده اند.ب – حساسیت شنوایی تحریک شده بوسیله ی ارتعاشاتی که در تعریف اول گفته شد. سر و صدای روزمره که می توانند به شنوایی شما آسیب وارد کنند : سر و صداهای شهری: ترافیک سنگین، مترو، موتورسیکلت ها، آژیرها -ابزارهای رسیدگی به حیاط و باغ: چمن‌زن ها، دستگاه های دمنده برای جمع آوری برگ ها -ابزارهای برقی: دریل، اره برقی، مته های سوراخ کننده سنگ – موسیقی: دستگاه های پخش کننده موسیقی قابل حمل با هدفون، کنسرت های راک – لوازم خانگی: مخلوط کن ها، دستگاه های غذاساز، خشک کن هاصدا بر مبنای دسی بل اندازه گیری می شود. بنابر گزارش موسسه ملی ناشنوایی و دیگر اختلالات ارتباطی آمریکا، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض سر و صداهای بیش از ۸۵ دسی بل می تواند به شنوایی آسیب وارد کند. بدون محافظ، شما باید قرار گرفتن در معرض سر و صداهای بالاتر از ۱۰۰ دسی بل را به کمتر از ۱۵ دقیقه محدود کنید. بیش از یک دقیقه قرار گرفتن در معرض سر و صدای بیش از ۱۱۰ دسی بل یا بیشتر نیز شما را در معرض خطر ناشنوایی دائمی قرار می دهد. شما قسمتی از این پروژه جشنواره جابر مشاهده کردید میتوانید در ادامه کامل آن را دریافت نمایید.

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید نمونه طرح جابربن حیان با موضوع صداها به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و آماده از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید،دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.