no-img
دانلود پروژه

طرح جابر سوم ابتدایی با موضوع اسب


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر سوم ابتدایی با موضوع اسب
doc
اکتبر 8, 2018
2 مگابایت
4000 تومان
4000 تومان – خرید

طرح جابر سوم ابتدایی با موضوع اسب


طرح جابر پایه سوم ابتدایی موضوع اسب

طرح جابر بن حیان با موضوع اسب به همراه دفتر کارنما کامل و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

طرح جابر کلاس سوم ابتدایی

طرح جابر حاضر در مورد اسب به صورت کامل و آماده با فرمت ورد قابل ویرایش با دفتر کارنما ، طراحی شده و بر اساس بخش نامه طرح جابر ابن حیان جهت استفاده میباشد. هم اکنون میتوانید طرح حاضر را از سایت دانلود پروژه دریافت نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح جابر سوم ابتدایی مورد نیاز خود را نیز در سایت دیدن نمایید.

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان با موضوع اسب

عکس و تابلوی نمایش طرح جابربن حیان اسب

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر اسب

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان

قسمتی از این طرح :

اصطبل : از آنجائي كه اسب بيشتر اوقات شبانه روز را در اصطبل بسر مي برد محل نگهداري او بايد داراي شرايط زير باشد:- آفتابگير باشد، تا هم خود اسب و هم محيط اطراف او در معرض تابش نور خورشيد بوده و در معرض امراض ناشي از عدم تابش نور قرار نگيرد. اسب بطور مداوم خود را تخليه ميكند و محيطي مناسب براي رشد و نمو ميكروبها بوجود مي آورد و ميكروب امراضي از قبيل كزاز در محيط آلوده اصطبلي بدون نور آفتاب، براحتي زندگي مي كنند. داراي فضاي كافي بوده تا اسب براحتي در آن گردش كرده و بخوابد و بلند شود . اسبها در صورت احساس امنيت و داشتن فضاي كافي براحتي مي خوابند. حرارت ثابتي داشته باشد. ديوارهاي آن از مصالحي ساخته شده باشد كه در اثر سايش اندامهاي اسب با آنها،او را زخمي نكند. آخورها و كف آن قابل شستشو باشد و هر چند روز يكبار بخصوص آخورها،تميز شوند.بستر نرم و پوشيده از كلش يا خاك اره باشد تا براحتي قابل حمل و نقل بوده و هرچند روز يكبار تعويض شوند. درب و يا دربها به اندازه كافي فضا براي ورود و خروج اسب داشته باشند. از نظر تكاملي طبق يافته هاي فسيلي ، منشاء اسبهاي امروزي از پستاندار كوچكي تحت عنوان ائوهيپوس كه شباهت زيادي به روباه داشته و مربوط به حدود ششصد ميليون سال قبل ، يعني دوران ائوسن از نظر زمين شناسي است و چنين بر مي آيد كه از نظر تكاملي اسبهاي امروزي درطي ميليونها سال از اين پستاندار كوچك منشاء گرفته اند. قد اين جانور در حدود ۳۰ الي ۳۵ سانتيمتر بوده و گسترش جهاني داشته است بدن آن گرد و داراي پشتي خميده بوده و در هنگام راه رفتن از كف پنجه هاي خود استفاده مي كرده است. در اندام حركتي قدامي خود ۴ انگشت و در اندامي خلفي خود ۳ انگشت داشته است .حدود ۱۳ نوع از اين جاندار در بخشهاي مختلف آمريكاي شمالي و انگلستان، سيوئيس ، فرانسه و بلژيك يافته شده است.

برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان پایه سوم دبستان با موضوع اسب به همراه دفتر کارنما از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.