no-img
دانلود پروژه

طرح جابر درباره سوخت ها و انواع آن

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع سوخت ها و انواع آن
doc
اکتبر 2, 2019
7 مگابایت
7000 تومان
با فرمت : word
7000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع سوخت ها و انواع آن


دانلود طرح جابر درباره سوخت ها و انواع آن به همراه دفتر کارنما و آموزش تنظیم کارتو پلاست، بهترین و کاملترین نمونه موجود در فضای مجازی با فرمت ورد word قابل ویرایش شما در ادامه میتوانید قسمتی از آن و موضوعات موجود در آن را مشاهده نمایید، طرح جابربن حیان حاضر مربوط به طرح جابر دوم ابتدایی و موضوع سوخت (گاز، مایع، جامد، هسته ای) میباشد.

دانلود نمونه طرح جابر بن حیان

موارد موجود در این مجموعه :

تصاویر و پوستر های طرح جابر در مورد سوخت ها

عکس و تابلوی نمایش طرح جابر انواع سوخت ها

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابربن حیان با موضوع سوخت

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان و همینطور آموزش تنظیم کارتن پلاست

قسمتی از این طرح :

طرح جابر حاضر به بررسی انواع سوخت ها از فسیلی و سوخت هسته ای و… سوخت های مایع، گاز، جامد پرداخته میشود، طرح جابر که همه ساله توسط مدارس برگزار میشود با هدف برانگیختن روحیه پژوهش و تحقیق ، علمی دانش آموزان در قالب یک رقابت در دوره سال تحصیلی در پایه اول تا ششم ابتدایی میباشد در این مدت که از برگزاری این طرح گذشته میزان مشارکت دانش آموزان و خانواده ها به صورت چشمگیری رو به افزایش میباشد زیرا این پروژه میتواند سطح علمی و روحیه مشارکت پذیری و گروهی را در دانش آموزان دبستانی شکوفا کند که تا حد زیادی اینطور بوده است. در این پروژه به موضوعاتی طرح جابر کلاس دوم سوخت پرداخته میشود مربوط به سوخت های گاز، نفت خام، بنزین و… که تمامی نکات مربوط به جشنواره جابر در آن رعایت شده از نتیجه گیری تا فرضیه ، تحقیق زمینه ای ، سپاسگزاری و تصاویر و تابلو نمایش مربوط به موضوع مربوطه و… که قسمتی از آن در ادامه مشاهده میکنید : سوخت‌های فسیلی بقایای گیاهان و حیوانات ما قبل تاریخ است که اکنون به زنجیره‌های هیدروکربنی کاهش یافته است. این هیدروکربن‌ها به شکل جامد یا مایع است. سوخت‌های فسیلی دارای سرعت احتراق بسیار بالایی است و انرژی بسیار زیادی آزاد می‌کند. بیشتر نیاز ما به انرژی و سوخت از طریق سوخت‌های فسیلی تأمین می‌شود. جالب این است که نیاز دنیا به سوخت‌های فسیلی هر بیست سال دو برابر می‌شود ولی هنوز هم منابع سوخت‌های فسیلی برای برآورده کردن این نیاز کافی است. ولی مصرف بیش از حد سوخت‌های فسیلی در قرن بیستم باعث تخلیه‌ی این منابع شده است. در کنار این، سوخت‌های فسیلی میزان آلودگی محیطی را بسیار افزایش داده است و این تبدیل به مسئله‌ای جدی شده است. در این طرح جابر سوخت فسیلی ، به بررسی اجمالی مزایا و معایب سوخت‌های فسیلی پرداخته شده است. انرژی های تجدیدناپذیر انرژی هایی هستند که به آسانی مانند انرژی های تجدید پذیر در دسترس نمی باشند. این نوع انرژی ها برای تولید به زمان بسیار طولانی و حتی میلیون ها سال نیازمند می باشند. البته در حقیقت این انسان ها می باشند که نیاز مهم و اولیه به آن ها را دارند. برای نمونه نفت (تیل) در طی میلیون‌ها سال از گیاهان و حیوانات درست شده و برای تجدید آن به این شکل باید میلیون‌ها سال بگذرد. میزان استفاده‌ی فراوان و نیاز شدید بشر به این نوع انرژی‌ها باعث شده که به سرعت به سمت پایان حرکت کنند. از نمونه‌های انرژی‌های تجدید ناپذیر می‌توان به نفت، گاز، زغال سنگ و اورانیوم اشاره کرد. در این طرح جابر به چندین نوع سوخت پرداخته شده که مهمترین آن ها میتوان به نفت، گاز، زغال سنگ، سوخت های هسته ای نام برد.

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان با موضوع انواع سوخت ها به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و آماده از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید،دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.