no-img
دانلود پروژه

کاملترین طرح جابر درباره ساخت قایق موتوری


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر درباره ساخت قایق موتوری
doc
اکتبر 15, 2019
6 مگابایت
7000 تومان
با فرمت : word
7000 تومان – خرید

طرح جابر درباره ساخت قایق موتوری


طرح جابر طراحی و ساخت قایق موتوری به همراه دفتر کارنما و آموزش تنظیم کارتو پلاست، نمونه بی نظیر و اختصاصی و کامل فرمت : ورد word قابل ویرایش آماده پرینت میباشد، طرح جابربن حیان حاضر مربوط به پایه های پنجم و ششم ابتدایی جهت استفاده دانش آموزان و فرهنگیان و والدین عزیز و درباره ساخت قایق الکتریکی با آرمیچر و سایر وسایل دور ریختنی پرداخته شده است.

طرح جابر طراحی و ساخت

موارد موجود در این مجموعه :

تصاویر و پوستر های طرح جابر در مورد قایق برقی

عکس و تابلوی نمایش طرح جابربن حیان موضوع مربوطه

مطالب مربوط به مواد و مراحل ساخت طرح جابر ساخت قایق موتوری

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان و همینطور آموزش تنظیم کارتن پلاست

قسمتی از این طرح :

طرح جابر حاضر درباره ساخت قایق با آرمیچر و پره و باتری کتابی و سایر وسایل میباشد و به صورت کامل و تصویری به ساخت پرداخته شده و بر اساس بخش نامه جابر تدوین شده است. این پروژه کاملا اختصاصی و توسط دانلود پروژه آماده شده است. طرح جابر طراحی و ساخت که همه ساله توسط مدارس برگزار میشود با هدف برانگیختن روحیه پژوهش و تحقیق ، علمی دانش آموزان در قالب یک رقابت در دوره سال تحصیلی در پایه اول تا ششم ابتدایی میباشد در این مدت که از برگزاری این طرح گذشته میزان مشارکت دانش آموزان و خانواده ها به صورت چشمگیری رو به افزایش میباشد زیرا این پروژه میتواند سطح علمی و روحیه مشارکت پذیری و گروهی را در دانش آموزان دبستانی شکوفا کند که تا حد زیادی اینطور بوده است، تحقیق و پژوهش باعث شکوفا شدن استعداد دانش آموزان و همینطور باید مدارس نیز همکاری نمایند. طرح جابربن حیان طراحی و ساخت مربوط به پایه های پنجم تا ششم میباشد که مربوط به ساخت یک ایده و ارائه آن و شرح نحوه ساخت و روش های آن مورد بررسی قرار میگیرد، شما قسمتی از این کاردستی و فیلم طرح جابر ساخت قایق موتوری از قسمت هایی از تحقیق زمینه ای، نتیجه گیری، تعریف، منابع و سپاسگزاری، و… میباشد و به صورت کاملا دقیق با دفتر کارنما طرح جابر ابن حیان در اختیار شما در دانلود پروژه میباشد.

یک تکه چوب پنبه ببرید و آن را به موتور وصل کنید. چوب پنبه را چک کنید و مطمئن شوید راحت می چرخد.حالا یک تکه پلاستیک ببرید و آن را طوری بپیچانید که شبیه پروانه موتور بشود. این قسمت کار نیاز به کمی آزمون و خطا دارد تا بهترین شکل را برای پروانه پیدا کنید. پروانه را با پونز پلاستیکی و از وسط به چوب پنبه وصل کنید. دو تکه سیم کوتاه ببرید. اگر بتوانید سیمی پیدا کنید که به سرش گیره تمساحی وصل باشد، خیلی بهتر است. اما با سیم ساده هم می توانید باتری را به موتور وصل کنید. همانطور که در تصاویر می بینید ما فقط از یک گیره تمساحی استفاده کردیم.سر سیم ها را لخت کنید و هر کدام از آنها را به یک سر باتری وصل کنید (با کش لاستیکی پهن). اگر بعد از تست قایق متوجه مشکل در اتصالات باتری شدید، یک تکه فویل آلومینیومی به سر سیم ها وصل کنید یا برای ایجاد اتصال از نوار و چسب مسی استفاده کنید. دو سر سیم را به آرمیچر وصل نمایید، میتوانید از یک کلید قطع و وصل نیز برای قایق خود نیز استفاده کنید، باتری کتاب را به داخل قایق با چسب حرارتی بچسبانید و دو سر باتری کتابی را به وسیله سیم به موتور وصل کنید، همینطور که ذکر شد میتوانید بین راه کلید نیز نصب نمایید. آرمیچر را به پایین قایق چسب بزنید میتوانید برای بالا نگه داشتن موتور از یک سر نوشابه استفاده کنید و آن را به قایق بچسبانید، حالا با وصل کردن کلید متوجه حرکت قایق میشوید، البته در این طرح به صورت کامل با تصویر آموزش داده شده ولی میتوانید از پره های آماده آرمیچر که در بازار موجود هست استفاده کنید و یا خودتان با چند تکه پلاستیک و برش آن نیز میتوانید پره قایق خودتون آماده نمایید. برای طراحی زیبا قایق بستگی به سلیقه خودتان دارد میتوانید با نصب ال ای دی یا تغییر بدنه قایق خودتون شکلش را تغییر بدهید تا امکانات بهتر بهش اضافه کنید. شما میتوانید طرح کامل را در ادامه دریافت نمایید.

دانلود فایل : برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان ساخت قایق موتوری به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و آماده از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید. فایل همان لحظه در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید دانلود نمایید، در صورت مشکل و همینطور کمک پشتیبانی ۲۴ ساعته در اختیار شما میباشد.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.