no-img
دانلود پروژه

طرح جابر با موضوع دستگاه تصفیه آب با انرژی خورشید


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع دستگاه تصفیه آب با انرژی خورشید
doc
ژانویه 22, 2020
2 مگابایت
4000 تومان
4000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع دستگاه تصفیه آب با انرژی خورشید


دانلود طرح جابر با موضوع دستگاه تصفیه آب با انرژی خورشید به همراه دفتر کارنما کامل و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

طرح جابربن حیان

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان با موضوع دستگاه تصفیه آب با انرژی خورشید

عکس و تابلوی نمایش طرح جابربن حیان دستگاه تصفیه آب با انرژی خورشید

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر دستگاه تصفیه آب

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان

همراه با موارد بالا همینطور فایل آموزش تنظیم کارتو پلاست و چندین فایل کمک آموزش در زمینه جشنواره جابربن حیان در اختیار شما قرار میگیرد.

قسمتی از طرح جابر حاضر :

طرح جابر کلاس سوم تصفیه آب : دانشمندان دانشگاه کارنگی ملون دستگاهی را طراحی کرده‌اند که می‌تواند آب آلوده را با جذب نور خورشید تصفیه کند. این دستاورد می‌تواند نقش مهمی در بحران‌ آب آشامیدنی در سراسر جهان ایفا کند.به گزارش سرویس علمی ایسنا، این دستگاه مفهومی قادر است آب غیربهداشتی را با نور خورشید ترکیب کرده و یک منبع آب آشامیدنی تولید کند.دستگاه مفهومی از یک میله فلزی – در حالت ایده‌آل اکسید یا دی‌اکسید تیتانیوم- تشکیل شده که نور خورشید را برای اکسید کردن آب جذب کرده و پروکسید هیدروژن تولید می‌کند. اکسید قلع و دی‌اکسید تیتانیوم ترکیبات بسیار بادوامی هستند.

آب تصفیه کن برای طرح جابر : اگر شما امروز صبح که از خواب بيدار شدید توانستيد به راحتی یک ليوان آب آشاميدنی، چای و … بنوشيد، بدانید که در دسته افراد خوش شانس کره زمین قرار دارید. چرا که آمار نشان می دهد يک هشتم جمعيت کره زمين، اين قدر ها خوش شانس نیستند و نمی توانند به سهولت به يک لیوان آب آشامیدنی سالم دسترسی داشته باشند.تا آنجا که بررسی ها نشان می دهد ۶۰ تا ۸۰ درصد از بيماری های رايج بين مردمان مناطق محروم کره زمین از جمله کشور هند ناشی از استفاده از آب های آلوده به جای آب شرب سالم است.راه های زیادی برای تصفیه آب های آلوده وجود دارد اما به مراتب برای جمعیت محروم هزینه بر بوده و مقرون به صرفه نمی باشد. يک کمپانی به نام Sarvajal يک دستگاه تصفيه کن خورشيدی به نام ATM طراحی کرده و به جمعیت محروم هند عرضه کرده است.

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان با موضوع دستگاه تصفیه آب با انرژی خورشید به همراه دفتر کارنما از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.