no-img
دانلود پروژه

طرح جابر درباره ماهی ها


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر درباره ماهی ها
doc
سپتامبر 26, 2019
3 مگابایت
4000 تومان
با فرمت : word
4000 تومان – خرید

طرح جابر درباره ماهی ها


طرح جابر درباره ماهی ها به همراه دفتر کارنما و آموزش تنظیم کارتو پلاست، کاملترین و دقیق ترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش کامل و آماده جهت استفاده توسط دانش آموزان و فرهنگیان گرامی در اختیار شما در دانلود پروژه میباشد.

نمونه طرح جابر آماده

موارد موجود در این مجموعه :

تصاویر و پوستر های طرح جابر در مورد ماهی ها

عکس و تابلوی نمایش طرح جابر درباره ی انواع ماهی ها

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر بن حیان با موضوع ماهی ها

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان – همینطور آموزش تنظیم کارتو پلاست و فایل کمک آموزش در زمینه جشنواره جابر ابن حیان در اختیار شما قرار میگیرد.

قسمتی از این طرح :

در این طرح جابر به طبقه بندی ماهی ها پرداخته شده و جهت استفاده طرح جابر ابتدایی به صورت الگو برای انجام پروژه مورد نظرتون در اختیار شما میباشد، جشنواره جابر یکی از مهمترین جشنواره دانش آموزی در مقطع دبستان جهت افزایش علاقه دانش آموزان به تحقیق و پژوهش توسط آموزش و پرورش برگزار میشود. قسمتی از این طرح مشاهده میکنید : گفتيم همه ماهی ها به طبقه حيواناتی تعلق دارند که ما به‌ آنها جانوران خونسرد مي‌گوييم و اين حيوانات دارای ستون فقرات هستند ماهیان با ساير جانوران خونسرد که در زير آب زندگی مي‌کنند و به‌جای شش از آبشش استفاده مي کنند فرق دارند، اکنون مي خواهيم در ادامه شما را بيشتر با نوع زندگی اين آبزيان آشنا کنيم: چشمان يک ماهي روي سطح سرش مسطح است و پوزه‌اش نشان مي‌دهد که مي‌تواند بخوبي سينه آب را بشکافد. باله‌های ماهی مي‌تواند آب را که در مقابلش قرار دارد جابجا و بسوي جلو حرکت کند. باله‌ها در دو سوي بالاي بدن ماهی قرار گرفته‌اند . سطح بدن ماهی پر از پولک است. همچنین از ماهی به عنوان یک منبع اقتصادی و درآمد زا در کشورمان ایران استفاده میشود و کسب و کار های زیاد در زمینه پرورش و یا صید ماهی و یا فروش ماهی های زینتی مورد استفاده میباشد.

معمولا تخم ماهیان آب شیرین از جمله کپور پس از گذشت ۱۰۰ درجه روز (یعنی ۴ روز در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد) سرباز می کند. لاروها به طول ۵ میلیمتر هستند و تنها یک کیسه غذایی کوچک با خود همراه دارند. هنگام آماده سازی استخر تخم ریزی یا نزدیک به این زمان ، استخرهای نوزاد پروری بزرگتر از استخرهای تخم ریزی هستند و باید حدود ۱.۲ متر عمق داشته باشند. این استخرها اختصاصا برای تولید لارو بکار می روند و باید تنها حاوی مواد غذایی در چنان اندازه و کیفیتی باشند کـه مـناسب تـغذیه لاروهـا بـاشند. بزرگترين ماهی شناخته شده وال شارک است که در نواحي مداري به سر مي‌برد و ۵۰ پا يا بيشتر طول بدن اين ماهي است و چيزي در حدود چند تن وزن دارد. شگفت‌آور به نظر مي‌رسد که خوراک اين جانوران غول‌آسا پلانکتون‌ها هستند. آنها داراي دندان هاي متعددی می باشند که اندازه شان بزرگتر از سر يک سنجاق است. بزرگترين ماهيان و جانوران گوشتخوار دریایی، دندان‌های سه گوش تيز و نازک آبی دارند.

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید نمونه طرح جابربن حیان با موضوع ماهی ها به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و آماده از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.