no-img
دانلود پروژه

بهترین طرح جابر درباره خرگوش ها


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر درباره خرگوش ها
doc
سپتامبر 29, 2019
3 مگابایت
4000 تومان
با فرمت : word
4000 تومان – خرید

طرح جابر درباره خرگوش ها


دانلود طرح جابر درباره خرگوش ها به همراه دفتر کارنما و آموزش تنظیم کارتو پلاست، بهترین و بی نظیرترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش کامل و آماده جهت استفاده توسط دانش آموزان و فرهنگیان گرامی در اختیار شما در دانلود پروژه میباشد.

بهترین طرح جابر

موارد موجود در این مجموعه :

تصاویر و پوستر های طرح جابر در مورد خرگوش ها

عکس و تابلوی نمایش طرح جابر درباره خرگوش ها

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر بن حیان با موضوع خرگوش ها

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان – همینطور آموزش تنظیم کارتو پلاست و فایل کمک آموزش در زمینه جشنواره جابر ابن حیان در اختیار شما قرار میگیرد.

قسمتی از این طرح :

طرح جابر حاضر به بررسی خرگوش ها و انواع آن پرداخته میشود، طرح جابر که همه ساله توسط مدارس برگزار میشود با هدف برانگیختن روحیه پژوهش و تحقیق ، علمی دانش آموزان در قالب یک رقابت در دوره سال تحصیلی در پایه اول تا ششم ابتدایی میباشد. در این پروژه به موضوعاتی طرح جابر با موضوع خرگوش ها پرداخته میشود که تمامی نکات مربوط به جشنواره جابر در آن رعایت شده از نتیجه گیری تا فرضیه ، تحقیق زمینه ای ، و… که قسمتی از آن در ادامه مشاهده میکنید : خرگوش از رده پستانداران می‌باشد که پاهایی قوی و پهلویی وسیع دارد. دندان‌های جلویی خرگوش‌ها بسیار قوی و تیز می‌باشند. پاهای خرگوش‌ها که در عقب بدنشان قرار گرفته بسیار قدرتمند بوده و عامل ضربه و حرکت این حیوان می‌باشد. برخی از گونه‌های خرگوش‌ها می‌توانند ۳۵ تا ۴۵ مایل در ساعت یعنی چیزی در حدود ۵۵ تا ۷۰ کیلومتر در ساعت بدوند. خرگوش‌ ها در اندازه‌ها و رنگ‌های بسیار متنوعی هستند. وزن تقریبی آن‌ها ۲ تا ۱۶ پوند می‌باشد و بسته به نژادشان آن‌ها وزن متفاوتی دارند. به طور معمول خرگوش‌ ها ۲۸ دندان دارند. ویژیگی های بدن خرگوش : سر : مهمترین‌ ویژگی‌ آناتومیکی‌ حیوان‌ در سر، گوشها می‌باشند. بخش‌ خارجی‌ گوشها یعنی‌ لاله‌ گوش‌خصوصیت‌ برجسته‌ این‌ حیوان‌ بوده‌ و علاوه‌ بر نقش‌ آن‌ در شنوائی‌، به‌ لحاظ وجود شبکه‌ وسیع‌ عروقی‌ در زیر پوست‌این‌ ناحیه‌، تأثیر مهمی‌ درتنظیم‌ حرارت‌ بدن‌ دارند. لاله‌های‌ گوش‌ نرم‌ و بسیار حساس‌ می‌باشند و نباید از آنها برای‌گرفتن‌ و مقید کردن‌ حیوان‌ استفاده‌ نمود. چشم ها به‌ نسبت‌ اندازه‌ سر بزرگ‌ و دارای‌ زاویه‌ دیدی‌ حدود ۱۹۰ درجه‌ می‌باشند. مردمکها قدرت‌ اتساع‌زیادی‌ دارند و بدین‌ علت‌ حساسیت‌ بینائی‌ حیوان‌ به‌ نور را در مقایسه‌ با انسان‌ ۸ برابر افزایش‌ می‌دهند. پلک‌ سوم‌ دراین‌ حیوانات‌ رشد قابل‌ ملاحظه‌ای‌ دارد که‌ در هنگام‌ خواب‌ از گوشه‌ داخلی‌ چشم‌ حرکت‌ نموده‌ و سطح‌ قرنیه‌ رامی‌پوشاند.دندان های‌ خرگوش‌ رشد دائمی‌ دارند، بعنوان‌ مثال‌ دندانهای‌ پیشین‌ در طول‌ سال‌ بیش‌ از ۱۰-۱۲ سانتیمتر رشدمی‌نماید بنابراین‌ بیماریهای‌ دندانی‌ نظیر رشد بیش‌ از حد دندانها و یا وجود دندانهای‌ نابجا و بد شکل‌ از موارد متداول‌در خرگوشها می‌باشند. همچنین میتوانید از سبزیجات زیر برای تغذیه خرگوش خود نیز استفاده کنید : ریحان – برگ‌های کلم بروکلی – هویج – کرفس – شبدر – برگ قاصدک – کاهو –  نعنا – جعفری میتواند برای خرگوش مناسب باشد البته بسیار از خرگوش ها واکنش مثبتی نسبت به سبزیجات ندارند.

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان با موضوع خرگوش ها به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و آماده از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.