no-img
دانلود پروژه

کاملترین طرح جابر درباره اعضای بدن انسان

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر درباره اعضای بدن
doc
سپتامبر 25, 2019
3 مگابایت
15000 تومان
با فرمت : word
15000 تومان – خرید

طرح جابر درباره اعضای بدن


طرح جابر درباره اعضای بدن انسان (ساختار بدن) به همراه دفتر کارنما و آموزش تنظیم کارتو پلاست، کاملترین و دقیق ترین نمونه موجود و آماده با فرمت ورد word قابل ویرایش جهت استفاده توسط دانش آموزان و فرهنگیان گرامی در اختیار شما در دانلود پروژه میباشد.

دانلود رایگان طرح جابر

طرح جابربن حیان حاضر در مورد ساختار بدن به صورت کامل و آماده ، نمونه اختصاصی بی نظیر در فضای مجازی با فرمت ورد قابل ویرایش با دفتر کارنما و آموزش تنظیم کارتن پلاست، طراحی شده و بر اساس بخش نامه طرح جابر ابن حیان به صورت کاملا اختصاصی جهت استفاده میباشد. هم اکنون میتوانید نمونه طرح جابر ساختار و آناتومی بدن انسان رایگان حاضر را از سایت دانلود پروژه دریافت نمایید و از این طرح به عنوان الگویی برای انجام طرح جابر در مورد بدن ما مورد نظر خود استفاده کنید. همینطور میتوانید سایر طرح جابر مورد نیاز خود را نیز در سایت دیدن نمایید.

موارد موجود در این مجموعه :

تصاویر و پوستر های طرح جابر در مورد اعضای بدن

عکس و تابلوی نمایش طرح جابر درباره ی اعضای بدن

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابربن حیان با موضوع ساختار بدن

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان – همینطور آموزش تنظیم کارتو پلاست و فایل کمک آموزش در زمینه جشنواره جابر ابن حیان در اختیار شما قرار میگیرد.

قسمتی از این طرح :

بدن انسان از سیستم‌های ارتباطی زیادی تشکیل شده‌ و هر یک از آنها به حفظ شرایط پایدار خود ، دیگر سیستم‌ها و کل بدن کمک می‌کنند. هر سیستم از یک یا چند اندام که مجموعه‌ای از بافت‌های عملکردی می‌باشد، تشکیل شده‌است . سلامتی افراد بستگی به سلامتی تمام سیستم‌های ارتباطی بدن دارد و به تنهایی نمی توانند سلامت بدن را تامین کنند. سیستم‌های ارتباطی بدن با نام‌های مشترکی معرفی می‌شوند مثل سیستم عصبی و سیستم غده درون‌ریز که بطور کل سیستم غددی عصبی نامیده می‌شوند. ستگاه دفاعی بدن : برای دفاع از بدن در برابر ویروس ها و باکتری ها و عوامل بیماری زاد – ستگاه پوششی : شامل پوست، مو و ناخن برای پوشش و حفاظت بدن است. دیگر دستگاه های مهم این سیستم غدد عرق وغدد سباسه می‌باشند. پوست از ساختارها و عملکرد اندام‌های بدن محافظت می‌کند، همچنین به عنوان سیستم حسی با محیط خارج عمل می‌کند.دستگاه درونریز : برای هماهنگی اندام‌های درونی با کمک هورمون که شامل غده درون‌ریز اصلی: هیپوفیز، تیروئید، غده فوق کلیه، پانکراس، پاراتیروئید و غدد جنسی در کنار اندام‌ها و بافت‌ها می‌باشد که هورمون‌های خاصی را ترشح می‌کنند. هورمون‌های غده درون‌ریز سیگنال‌های حالت‌های مختلف و تغییر عملکرد را از اندامی به اندام دیگر منتقل می‌کنند.دستگاه قلب و رگ‌ها : برای گردش خون و رساندن اکسیژن از ریه به بافت ها و گرفتن دی اکسید کربن از بافت ها و انتقال آن به ریه

استخوان ها : استخوان بندی محوری که شامل استخوان‌های سر و صورت، ستون فقرات و قفسه سینه است. تعداد استخوان‌های سر و صورت ۲۲ عدد است که ۸ عدد از آن‌ها جمجمه را می‌سازند و ۱۴ قطعه نیز در صورت است. ستون فقرات از ۲۶ قطعه استخوان به وجود آمده که هر یک را یک مهره می‌نامند. شکل ظاهری مهره‌ها متفاوت است. قفسه سینه نیز شامل ۱۲ جفت دنده است که در جلو به جناغ سینه ارتباط دارند و در پشت به مهره‌ها متصل‌اند.

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید طرح جابر با موضوع اعضای بدن به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و آماده از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.