no-img
دانلود پروژه

طرح جابر با موضوع نفت چه تاثیری بر گیاهان آبزی دارد؟


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع نفت چه تاثیری بر گیاهان آبزی دارد؟
doc
دی ۲۳, ۱۳۹۶
2 مگابایت
3000 تومان
3000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع نفت چه تاثیری بر گیاهان آبزی دارد؟


دانلود طرح جابر با موضوع نفت چه تاثیری بر گیاهان آبزی دارد؟

طرح جابر با موضوع نفت چه تاثیری بر گیاهان آبزی دارد؟ به صورت کامل و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان با موضوع نفت چه تاثیری بر گیاهان آبزی دارد؟

عکس و تابلوی نمایش طرح جابربن حیان نفت چه تاثیری بر گیاهان آبزی دارد؟

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر نفت چه تاثیری بر گیاهان آبزی دارد؟

قسمتی از این طرح :

افزودن بر فاضلابهاي شهري و پسابهاي صنعتي كه سبب آلودگي آب درياها مي‌شود فرآورده‌هاي نفتي و روغن‌ها نيز از آلاينده‌هاي مهم آب دريا مي‌باشد اين مواد آلوده كننده به طور عمده از كشتي‌ها و به ويژه نفت‌كش‌ها به دريا وارد مي‌شود بر اساس محسابه‌هاي دقيقي كه ساليان دراز انجام گرفته معلوم شده است كه يك درصد ظرفيت نفت‌كش‌ها به دريا وارد مي‌شود بر اساس محاسبه‌هاي دقيق كه ساليان دراز انجام گرفته معلوم شده است كه يك درصد ظرفيت نفت‌كش‌ها در هر بار رفت و آمد آنها در درياها به دريا نشت مي‌كند برخي از مواد نفتي از عبور همراه مواد غذايي در بدن ماهي‌ها و صدف‌ها جمع مي‌شود و گوشت آنها را بد طعم مي‌سازد و زيان زيادي به اين منبع‌هاي پروتئيني وارد مي‌كند و در نتيجه پرندگان ديگر نمي‌توانند مقاومت كنند و از بين مي‌روند همچنين بنزوپيرن(سرطان‌زا) در نفت ضمن نشت كردن نفت در آب دريا توسط برخي صدف‌ها  و نرم تنان جذب و سبب از بين رفتن آنها مي‌شود. (دبيري-۱۳۷۹) به طور كلي اين تأثيرات به ۲ صورت كوتاه مدت و دراز مدت نمايان مي‌شوند: اثرات دراز مدت: اين اثرات در نتيجه گسترش مقادير زياد نفت و پوشش سطح آب نهايتاً شرايط خفگي و مرگ و مير حيوانات را منجر مي‌گردند اين پديده در اثر كاهش در انتقال نور، كاهش در ميزان اكسژن حل شده و آسيب سلولي و مرگ به علت تماس با غلظت‌هاي بالا از اين مواد نفتي صورت مي‌گيرد.


قیمت فایل : ۳۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش)
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.