no-img
دانلود پروژه

طرح جابر با موضوع یک قطب نمای ساده

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع یک قطب نمای ساده
doc
فوریه 3, 2018
2 مگابایت
7000 تومان
7000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع یک قطب نمای ساده


دانلود طرح جابر قطب نمای ساده

طرح جابر بن حیان با موضوع یک قطب نمای ساده به همراه دفتر کارنما کامل و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران جهت استفاده جشنواره جابر ابن حیان می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

طرح جابربن حیان

طرح جابر حاضر در مورد قطب نما به صورت کامل و آماده طراحی شده و بر اساس بخش نامه طرح جابر بن حیان جهت استفاده میباشد. هم اکنون میتوانید طرح حاضر را از سایت دانلود پروژه دریافت نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح جابر مورد نیاز خود را نیز در سایت دیدن نمایید.

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان با موضوع یک قطب نمای ساده

عکس و تابلوی نمایش طرح جابربن حیان یک قطب نمای ساده

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر قطب نما

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان

قسمتی از طرح جابر یک قطب نمای ساده :

قطب ‌نما وسیله‌ای برای تعیین جهت و جهت‌یابی. این وسیله با استفاده از میدان مغناطیسی زمین جهت قطب شمال را نشان می‌دهد که در حقیقت شمال مغناطیسی زمین است؛ که با شمال حقیقی مقداری فاصله دارد.زاویه بین شمال حقیقی و شمال مغناطیسی، میل مغناطیسی نامیده می‌شود. امروزه برای تعیین شمال حقیقی از قطب‌نماهای پیشرفته‌تری مانند قطب‌نمای ژیروسکوپی استفاده می‌شود.تأثیرات جاذبه‌های مغناطیسی موضعی (فلز و الکتریسیته)هر گاه قطب‌ نما در نزدیکی اشیای آهنی یا فولادی و یا منابع الکتریکی که جریان در آن جاریست قرار گرفته باشد، عقربه‌اش از جهت قطب مقداری منحرف می‌شود، که به آن انحراف مغناطیسی می‌گویند.کلاً به همراه داشتن اشیایی از جنس آهن یا انواع مشابه آن می‌تواندباعث اختلال در حرکت عقربه شود.حتی وجود یک گیره کاغذ روی نقشه ممکن است مسئله ساز شود؛ بنابراین،هنگام استفاده از قطب‌نما باید مطمئن شویم که از اشیای انحراف‌دهنده آن، به‌طور کلی دور است.همچنین احتمال تأثیرگذاری جاذبه‌های مغناطیسی موجود در خاک نیز وجود دارد،که بسیار نادراست.

برای دانلود و خرید نمونه طرح جابربن حیان با موضوع یک قطب نمای ساده به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.