no-img
دانلود پروژه

طرح جابر با موضوع وسایل نقلیه

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع وسایل نقلیه
doc
دسامبر 26, 2017
600 کیلوبایت
15000 تومان
15000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع وسایل نقلیه


طرح جابر وسایل نقلیه

طرح جابر با موضوع وسایل نقلیه (ماشین) به همراه دفتر کارنما کامل و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران جهت ارائه جشنواره جابر ابن حیان می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

طرح جابر ابن حیان

طرح جابر حاضر در مورد وسایل نقلیه به صورت کامل و آماده طراحی شده و بر اساس بخش نامه طرح جابر بن حیان جهت استفاده میباشد. هم اکنون میتوانید طرح حاضر را از سایت دانلود پروژه دریافت نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح جابر مورد نیاز خود را نیز در سایت دیدن نمایید.

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان با موضوع وسایل نقلیه

عکس و تابلوی نمایش طرح جابربن حیان وسایل نقلیه

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر انواع وسایل نقلیه (ماشین)

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان

قسمتی از طرح جابر وسایل نقلیه :

وسیله نقلیه یا رسانگر به وسیله‌ای گفته می‌شود که برای ترابری افراد یا بارها طراحی شده و بکار می‌رود. رسانگرها می‌توانند دوچرخه، خودرو، موتورسیکلت، قطار، کشتی، قایق، هواگرد و بسیاری دیگر باشند.خودرو هم‌چنین اتومبیل یا ماشین و به زبان فارسی دری «موتِر» به وسیله نقلیه چرخداری گفته می‌شود که موتور خود را حمل می‌کند.خودرو به وسایلی گفته می‌شود که بدون ارتباط با وسیله دیگر و به کمک نیروی ماشینی خود، قادر به حرکت باشد.اصولاً برای تمام وسایلی که دارای منبع قدرت باشند و به خودی خود بتوانند حرکت کنند، می‌توان واژه خودرو را بکار برد. لیکن کاربرد این واژه در زبان ما دارای محدوده مشخصی است که معمولاً به وسایل متحرکی گفته می‌شود که همگی دارای حرکت بوده و با زمین در تماس هستند.شاید بتوان اولین ایده مکتوب در مورد وسیله نقلیه‌ای را که بدون نیروی انسان یا حیوانات قادر به حرکت باشد، در ایلیاد اثر هومر یافت. در قسمتی از رمان، هفاستوس (خدای آتش و فلزکاری) یک سه‌چرخه متحرک می‌سازد و از آن برای جابجایی استفاده می‌کند.

برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان با موضوع وسایل نقلیه به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.