no-img
دانلود پروژه

طرح جابر با موضوع مراحل رشد قورباغه


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع مراحل رشد قورباغه
doc
شهریور ۲۵, ۱۳۹۶
5 مگابایت
4000 تومان
4000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع مراحل رشد قورباغه


طرح جابر با موضوع مراحل رشد قورباغه به همراه دفتر کارنما

طرح جابر بن حیان با موضوع مراحل رشد قورباغه به صورت کامل و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران جهت استفاده جشنواره جابر ابن حیان می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

طرح جابربن حیان

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان با موضوع مراحل رشد قورباغه

عکس و تابلوی نمایش طرح جابربن حیان در مورد مراحل رشد قورباغه

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر مراحل رشد قورباغه

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان

قسمتی از طرح جابر مراحل رشد قورباغه :

قورباغه ها و همچنین بچه قورباغه های آبزی به شدت به شرایط محیط زندگی شان حساس هستند. بسیار مهم است که از هیچگونه ماده شیمیایی نظیر خوشبو کننده ها، اسپری ها و محصولات پاک کننده ی شیمیایی در نزدیکی محل زندگی آنها استفاده نشود. برای بچه قورباغه های آبزی و قورباغه های جوان، قرار گرفتن در معرض چنین مواد شیمیایی میتواند به سرعت منجر به مرگ شود. با کمی توجه و دقت شما میتوانید تجربه ای لذت بخش، جذاب و پر از آموزش در نگهداری از بچه قورباغه های آبزی داشته باشید. قورباغه ها کجا زندگی می کنند؟ به استثنای قطب جنوب، قورباغه ها در تمام قاره های جهان زندگی می کنند.آن ها در محیط های گوناگونی اعم از داغ ترین تا سردترین مناطق زندگی می کنند اما آن ها مناطق مرطوب را ترجیح می دهند مثل: رودخانه ها، استخر ، مرداب ، و درختان و جنگل های بارانی. چنین زیستگاه هایی به آن ها کمک می کند تا رطوبت پوست خود را حفظ کنند. اگرچه قورباغه ها شش دارند و هوا را تنفس می کنند اما آن ها می توانند با پوست شان در زیر آب هم اکسیژن آب را بگیرند.آن ها در مکان هایی که مرطوب است زندگی می کنند. بیشتر قورباغه ها در جنگل های بارانی زندگی می کنند و در آب تخم گذاری می کنند مثل دریاچه ها. یک قورباغه ی کوچک از ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تخم می گذارد و یک قورباغه ی بزرگ از ۶۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تخم تولید می کند. تخم قورباغه به یک توپ کوچک شباهت دارد و قسمت بالایی آن سیاه و قسمت پایینی اش سفید رنگ است و قطرش به حدود یک و نیم میلیمتر می رسد.تخم هایی که قورباغه می گذارد، مانند یک توده ی کوچک روی همدیگر انباشته می شوند ولی آنقدر کوچک و ریز هستند که همه ی آن توده ی شش هزار تایی، در یک قاشق چایخوری جای می گیرد. اما بعد از سپری شدن مدت زمانی، آب به آنها نفوذ می کند و متورم می شوند، بطوریکه هنگام باز شدن تخم ها، حجم شان چندین برابر اندازه ی اولیه شان خواهد شد. تخم قورباغه بعد از سپری شدن چند روز یا چند هفته (این مدت به نوع یا گونه ای که قورباغه به آن متعلق است بستگی دارد) باز می شود.

برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان پایه اول ابتدایی با موضوع مراحل رشد قورباغه به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.