no-img
دانلود پروژه

طرح جابر با موضوع مراحل رشد دانه لوبیا


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع مراحل رشد دانه لوبیا
doc
ژانویه 21, 2020
2 مگابایت
4000 تومان
4000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع مراحل رشد دانه لوبیا


دانلود طرح جابر با موضوع مراحل رشد دانه لوبیا به همراه دفتر کارنما کامل و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

طرح جابر

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان با موضوع مراحل رشد دانه لوبیا

عکس و تابلوی نمایش طرح جابر بن حیان در مورد مراحل رشد دانه لوبیا

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر مراحل رشد دانه لوبیا

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان

همراه با موارد بالا همینطور فایل آموزش تنظیم کارتو پلاست و چندین فایل کمک آموزش در زمینه جشنواره جابربن حیان در اختیار شما قرار میگیرد.

قسمتی از طرح جابر حاضر :

طرح جابر مراحل کاشت لوبیا : یکی از مهم ترین حبوبات در جهان لوبیا است. سطحی زیر کشت جهانی انواع لوبیا ۲۴ میلیون هکتار است . از یان نظر در بین حبوبات مقام اول را دارا است . متوسط عملکرد جهانی انواع آن حدود ۵۰۰ کیلو گرم در هکتار است ۴۰ درصد از سطح زیر کشت آن در آسیا ۳۰ درصد د رآمریکاست تقریبا ۹ میلیون هکتار سطح زیر کشت انواع لوبیا در هندوستان ، ۴ میلیون هکتار در برزیل ،۵/۱ میلوین هکتار در مکزیک، ۳/۰ میلیون هکتار در بروندی و ۴/۰ میلیون هکتار در یوگسلاوی است تمامی گونه های لوبیا متعلق به دو جنس عمده است جنس Phaseolus که شامل گونه های بذر درشت آمریکایی است و جنس Vigna که شامل گونه های بذر ریز آسیایی است . گونه های آمریکایی ،بومی آمریکا و گونه های آسیایی بومی جنوب آسیا هستند. در حال حاضر ۱۸ نوع لوبیا در سطح جهان کاشته می شود و در بین انها لوبیا سبز بیشترین توجه جهانی را به خود اختصاص داده است.

شرایط نگهداری لوبیا : نور : گلدانی که لوبیا در آن کاشته می شود را در یک مکان روشن قرار دهید ولی در آفتاب کامل و در برابر نور مستقیم خورشید نباشد. آب: نباید اجازه دهید جوانه لوبیا شما خشک شود و زمانی که گیاه لوبیا شروع به گل دادن می کند به آن آب بیشتری دهید تا خشک نشود. مواظب باشید خاک کاملا خیس و پر آب نشود و فقط خاک را مرطوب کنید. در صورت امکان بهتر است آبیاری را هنگام صبح انجام دهید. در هنگام دادن آب مراقب باشید برگ های لوبیا خیس نشود. دما : دمای معمول خانه ها ۱۸ تا ۲۴ درجه سانتیگراد برای رشد گیاه لوبیا مناسب است. از قرار دادن گلدان در محل سرد (کنار پنجره‌ها) و یا در کنار شوفاژ و بخاری بپرهیزید. خاک : لوبیا برای رشد به خاک حاصلخیز نیاز دارد. مخلوط خاکبرگ و خاک باغچه انتخاب مناسبی است.

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان با موضوع مراحل رشد دانه لوبیا به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.