no-img
دانلود پروژه

طرح جابر با موضوع عقاب


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع عقاب
doc
سپتامبر 14, 2017
4 مگابایت
4000 تومان
4000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع عقاب


دانلود طرح جابر با موضوع عقاب

طرح جابر با موضوع عقاب به صورت کامل و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

طرح جابر حاضر در مورد عقاب به صورت کامل و آماده طراحی شده و بر اساس بخش نامه طرح جابر ابن حیان جهت استفاده میباشد. هم اکنون میتوانید طرح حاضر را از سایت دانلود پروژه دریافت نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح جابر مورد نیاز خود را نیز در پایه های مختلف ابتدایی در سایت دیدن نمایید.

طرح جابرابن حیان

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان با موضوع عقاب

عکس و تابلوی نمایش طرح جابربن حیان در مورد عقاب

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر عقاب ها و انواع آن

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان

قسمتی از طرح جابر عقاب :

عقاب یکی از بزرگ‌ترین و نیرومندترین پرندگان جهان است. عقابها منظری مغرور و ترسناک و قدرت شکارگری بسیار دارند. برخی از عقابها حین پرواز شکار خود را صید می‌کنند. عقاب طلائی را گاه سلطان پرندگان گفته‌اند. عقابها سخت از خطر، مخصوصاً انسان گریزان هستند و به ندرت به آدمی حمله می‌کنند. عقاب توانائی بلند کردن یک آدم کوچک اندام را دارد. مشخصات عقاب معمولاً از ۷۶ تا ۸۹ سانتی متر از نوک منقار تا انتهای دم طول، و از ۳ تا ۶ کیلوگرم جرم و بال‌هایش حدود دو متر بلندی دارد. سر عقاب بزرگ و پوشیده از پر است. چشمانی درشت دارد که هریک از آن‌ها در یک طرف سرش قرار دارد. از قدرت بینائی فراوان بهره‌مند می‌باشد. عقاب‌ها می‌توانند از فراز آسمانها شکار خود را ببینند واز نقاط بلند همچون صاعقه بر سر شکار نگون بخت فرود آیند. هر موجود زنده ای که گوشت داشته باشد و وزنش از وزن عقاب کمتر، مي تواند خوراک عقاب شود. درست است که غذاي اصلی عقاب طلایی، پستانداران کوچکی مثل خرگوش، سنجاب، راسو و انواع موش است اما از لاک پشت و مار و سوسمار هم بدش نمي آيد و گاهي هم بره ها و روباه های کوچک را شکار خود مي کند. بين اين موجودات زنده، شکار لاک پشت براي عقاب ها حکايتی دارد. با اينکه عقاب ها قادر نيستند با چنگال هايشان لاک لاک پشت را بشکنند و از گوشتش بخورند، از شکار آنها نمي گذرند؛ لاک پشت را به چنگ مي گيرند و بالا مي پرند و از ارتفاع زياد روی سنگ مي اندازند، به اين ترتيب لاک مي شکند و عقاب ها به راحتی گوشت حيوان را مي خورند.

برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان با موضوع عقاب به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.