no-img
دانلود پروژه

طرح جابر با موضوع حیوانات ماقبل تاریخ به همراه دفتر کارنما


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع حیوانات ماقبل تاریخ
doc
ژانویه 27, 2019
2 مگابایت
4000 تومان
4000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع حیوانات ماقبل تاریخ


دانلود طرح جابر بن حیان با موضوع حیوانات ماقبل تاریخ به همراه دفتر کارنما ، نمونه کامل و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و فرهنگیان با فرمت ورد (word) قابل ویرایش می باشد.

دانلود نمونه طرح جابر

طرح جابر حاضر در مورد حیوانات ما قبل تاریخ به صورت کامل و آماده با فرمت ورد قابل ویرایش با دفتر کارنما و آموزش تنظیم کارتو پلاست، طراحی شده و بر اساس بخش نامه طرح جابر ابن حیان جهت استفاده میباشد. هم اکنون میتوانید طرح حاضر را از سایت دانلود پروژه دریافت نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح جابر مورد نیاز خود را نیز در سایت دیدن نمایید.

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان درباره حیوانات ما قبل تاریخ

عکس و تابلوی نمایش طرح جابر در مورد حیوانات ماقبل تاریخ

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر حیوانات ما قبل تاریخ

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان

همراه با موارد بالا همینطور فایل آموزش تنظیم کارتو پلاست و چندین فایل کمک آموزش در زمینه جشنواره جابربن حیان در اختیار شما قرار میگیرد.

قسمتی از این طرح :

حیوانات بسیاری بر روی زمین زندگی می کنند و یا در گذشته زندگی کرده اند و این حیوانات در اندازه های بسیار متفاوتی وجود داشتند. از پشه های ریز تا دایناسورهای بسیار بزرگ همه از جمله حیوانات به شمار میروند. در بین این حیواناتی که در طول تاریخ بر روی زمین وجود داشتند، گونه هایی از دیگر حیوانات بسیار بزرگتر بوده اند که برخی از آن ها همچنان یافت می شوند و برخی دیگر منقرض شده اند. – مگالدون: این موجود دریای یکی از بزرگترین کوسه هایی است که تاکنون وجود داشته است و در حدود ۱٫۵ تا دو میلیون سال پیش بر روی زمین زندگی می کرده است. این کوسه طولی بیش از ۱۶ متر داشته و فک آن به اندازه ای بوده است که  می تونسته یک کرگدن را به راحتی ببلعد. برخی از باستان شناسان معتقد هستند که از این موجود همچنان می توان در اعماق دریاها پیدا کرد. امروزه جانوران ترسناکی وجود دارند، از عنکبوت گرفته تا قلاب ماهی‌های اعماق اقیانوس که به کابوس تبدیل شده اند؛ اما اگر به زمان ماقبل تاریخ نگاه کنیم، در آن دوران حیوانات وحشت آور بسیار بیشتر بودند. تحقیقات بر روی فسیل های به جا مانده از این حیوانات نشان می دهد که سرعت آن ها از حیواناتی نظیر شیرها، ببرها و گربه سانان امروزی کمتر بوده است. در نتیجه حیواناتی را هم که شکار می کرده اند، سرعت پایینی داشته اند و از حیوانات جوان، کند حرکت و زخمی تغذیه می کرده اند.

با وجود اين که شايد سابقه ي بشر بر روي کره ي خاکي به ۲۰۰ هزار سال هم نرسد، اما ميليون ها سال پيش، زمين ساکنان بزرگ و عجيبي داشت که هنوز راز و رمزهاي زيادي در مورد آنها وجود دارد. دايناسورها و حيوانات عظيم الجثه اي که امروزه نسل اغلب آنها منقرش شده است، با اين وجود دانشمندان و محققان با بررسي فسيل ها و نشانه هاي باقي مانده از اين موجودات، به نتايج جالب توجهي در مورد زندگي و حتي شکل آنها دست يافته اند. يکي از کارهاي جالب و البته سختي که دانشمندان و هنرمندان با همکاري يکديگر انجام داده اند، شبيه سازي و نقاشي دايناسورهاست. به اين ترتيب که محققان و ديرينه شناسان با ارائه ي جزئيات و مشخصات اين جانوران به هنرمندان، به آنها کمک کرده اند تا طرحي از آنها ترسيم کنند. در اين مطلب گونه هايي از اين موجودات ماقبل تاريخ را معرفي مي کنيم.

برای دانلود و خرید طرح جابر با موضوع حیوانات ماقبل تاریخ به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و آماده از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.