no-img
دانلود پروژه

نمونه طرح جابر با موضوع جانوران کیسه دار


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع جانوران کیسه دار
doc
ژانویه 29, 2019
3 مگابایت
4000 تومان
4000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع جانوران کیسه دار


دانلود طرح جابر بن حیان با موضوع جانوران کیسه دار به همراه دفتر کارنما و آموزش تنظیم کارتو پلاست ، کاملترین نمونه و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و فرهنگیان با فرمت ورد (word) قابل ویرایش میباشد.

دانلود نمونه طرح جابر

طرح جابر حاضر در مورد جانوران کیسه دار به صورت کامل و آماده با فرمت ورد قابل ویرایش با دفتر کارنما و آموزش تنظیم کارتو پلاست، طراحی شده و بر اساس بخش نامه طرح جابر ابن حیان جهت استفاده میباشد. هم اکنون میتوانید طرح حاضر را از سایت دانلود پروژه دریافت نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح جابر مورد نیاز خود را نیز در سایت دیدن نمایید.

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان درباره جانوران کیسه دار

عکس و تابلوی نمایش طرح جابر در مورد جانوران کیسه دار

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر جانوران کیسه دار

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان

همراه با موارد بالا همینطور فایل آموزش تنظیم کارتو پلاست و چندین فایل کمک آموزش در زمینه جشنواره جابربن حیان در اختیار شما قرار میگیرد.

قسمتی از این طرح :

سخت‌ ترین بخش بدن کیسه‌ داران دندان‌های آن‌ها است. بیشتر این جانوران تعداد زیادی دندان (۴۰ تا ۵۰ عدد) دارند.آن‌ها در هر نیم‌فک بالایی پنج دندان پیشین و در نیم‌فک پایینی ۴ دندان پیشین دارند. در هر دو نیم‌فک نیز یک دندان نیش وجود دارد. تعداد دندان‌های آسیاب کوچک در نیم‌فک‌های بالا و پایین ۳ است و این تعداد برای دندان‌های آسیاب به ۴ می‌رسد. تعداد و درجه پیشرفت دندان‌ ها در هر جانور کیسه‌ دار بستگی به رژیم غذایی و تاریخچه فرگشتیش دارد. جمجمه کیسه‌ داران نیز از جهات گوناگون با جمجمه جفت‌داران تفاوت دارد. استخوان‌ های بینی بزرگ هستند و در عقب فراخ می‌شوند. آن‌ ها دو جفت ورودی هوا در سقف دهان دارند در حالی که جفت‌داران دارای تنها یک جفت ورودی هوا هستند. اسکلت بدن نیز بعضی فرق‌ها با دیگر پستانداران دارد: ساختار پاها و انگشتان آن در این جانوران دارای تنوع بسیار زیادی است. سیاری از آن‌ها دارای پنج انگشت در پاهای عقبی هستند که از بزرگترین این انگشتان برای کمک کردن در بالارفتن از درخت بهره می‌گیرند. انگشت نخست بعضی از گونه‌ها به تدریج کوچک و کوچکتر شده و در بعضی دیگر، مانند کانگوروها، به کلی حذف شده‌است.

کیسه‌داران جهان در مناطق جغرافیایی محدودتری به نسبت پستانداران جفت‌دار زندگی می‌کنند و این مناطق تنها شامل استرالیا و جزایر اطرافش به همراه آمریکای جنوبی هستند. چنین محدودیت جغرافیایی آن‌ها را در برابر تهدیدهای بیرونی بسیار آسیب پذیر کرده است. برای نمونه، پژوهش‌گران بر این باورند که گرمایش جهانی و دگرگونی‌ های اقلیمی در برزیل باعث از میان رفتن محیط زندگی مطلوب برای گونه‌ های جانوری کیسه‌ دار شده است. عوامل انسانی که حیات کیسه‌ داران را در دو منطقه عمده زندگیشان در جهان تهدید می‌کنند عبارتند از نابود کردن جنگل‌ها برای آماده‌ سازی به منظور کاشت، آبیاری بیش از حد (غرقابی کردن) زمین‌ها و شور شدن خاک، چرای دام در جنگل‌ ها و مراتع، آتش‌سوزی، معرفی گونه‌ های مهاجم، بیمار شدن توسط عوامل انسانی، و شکار بی‌رویه است.

برای دانلود و خرید طرح جابر با موضوع جانوران کیسه دار به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و آماده از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.