no-img
دانلود پروژه

طرح جابر با موضوع تقطیر خورشیدی آب شور

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع تقطیر خورشیدی آب شور
doc
ژانویه 23, 2018
2 مگابایت
3000 تومان
3000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع تقطیر خورشیدی آب شور


دانلود طرح جابر تقطیر خورشیدی آب شور

طرح جابر بن حیان با موضوع تقطیر خورشیدی آب شور به همراه دفتر کارنما کامل و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران در جشنواره جابر ابن حیان می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

طرح جابربن حیان

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان با موضوع تقطیر خورشیدی آب شور

عکس و تابلوی نمایش طرح جابربن حیان تقطیر خورشیدی آب شور

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر تقطیر خورشیدی آب شور

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان

قسمتی از این طرح :

تهیه آب با دستگاه تقطیر خورشیدی البته واضح و مبرهن است , همراه داشتن ذخایر آب کافی و غذا برای هر فرد از ملزومات سفر بشمار می رود . ولی هر طبیعتگردی با شرایط پیش بینی نشده ای در زندگی خود مواجه می شود که باید با تکیه بر دانسته ها و تجربیات عمل کند . از جمله این شرایط یافتن آب در شرایط بحرانی است . لحظاتی که هر قطره آب مانند دری ارزشمند برای ادامه بقا لازم است . در ادامه نکاتی برای یافتن آب در محیط های مختلف را برایتان آورده ایم .یافتن آب در طبیعت , بسته به ویژگیهای محیط فرق می کند . در ارتفاعات و مناطق کوهستانی , برف و یخ در دسترس ترین منبع آب به شمار می روند . البته ترجیحا ابتدا آن را آب کرده سپس بنوشید , چرا که خوردن برف و یا لیسیدن قطعات یخ نه تنها دمای بدن را پایین می آورد و انرژی را از بین می برد , بلکه باعث از بین رفتن بیشتر آب بدن می شود . بلور شفاف و آبی رنگ یخ یکی دیگر از منابع آب قابل شرب محسوب میشود ولی بلورهای کدر و خاکستری رنگ , شور مزه هستند .در اغلب بستر رودهای خشک شده , منابع آب زیرزمینی وجود دارد , در این موارد زمین را بکنید تا به خاک یا ماسه مرطوب برسید و صبر کنید تا آب به داخل گودالی که حفر کرده اید رخنه کند , سپس آب جمع شده را داخل ظرف بریزید.

برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان با موضوع تقطیر خورشیدی آب شور به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.