no-img
دانلود پروژه

طرح جابر با موضوع از گندم تا نان


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع از گندم تا نان
doc
ژانویه 7, 2020
10 مگابایت
4000 تومان
4000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع از گندم تا نان


دانلود طرح جابر با موضوع از گندم تا نان به همراه دفتر کارنما کامل و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

طرح جابر ابن حیان

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان با موضوع از گندم تا نان

عکس و تابلوی نمایش طرح جابربن حیان از گندم تا نان

مطالب علمی آموزشی طرح جابر در مورد از گندم تا نان

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان ، همینطور فایل آموزش تنظیم کارتو پلاست و چندین فایل کمک آموزش در زمینه جشنواره جابربن حیان در اختیار شما قرار میگیرد.

قسمتی از طرح جابر حاضر :

خلاصه چنانچه گفته شد متأسفانه مصرف نان در ایران به دلیل ارزان بودن زیاد و از بین رفتن فرهنگ مصرف اسلامی و تزاید روحیه مصرف گرایی و اسراف و تبذیر، روز به روز رو به افزایش است. از سوی دیگر، عدم نظارت جدی بر کار نانواییها باعث از بین رفتن نانهای بسیاری شده و نتیجه، آن شده است که بسیاری از تهیه کنندگان و مصرف کنندگان از فروش نانهای غیر قابل مصرف به خریداران نان خشک، در آمد بسیاری به دست آورند و حتی برخی مناطق کشور از ارزان بودن نان، سوء استفاده کرده، برای حیوانات خود نان تازه تهیه می کنند. رویه کنونی، به عنوان مصداق بارز کفران نعمت و اسراف، ممکن است عواقب ناگواری را به دنبال داشته باشد؛ چنانچه امام صادق(ع) می فرماید که من پس از غذا انگشتان خود را خوب می لیسم؛ ولی می ترسم خدمتکار گمان کند از پرخوری من است؛ ولی چنین نیست. طرح جابر طرز تهیه نان

یکی از این نیازها تهیه و نگهداری گندم برای پخت نان در طول سال بود. در گذشته‌ای نه چندان دور در هر خانه‌ای چرخی سنگی وجود داشت که خانم‌های خانه با آن گندم را آرد می‌کردند و خمیر می‌زدند و در تنورهای گلی که در هر منزلی وجود داشت و با هیزم داغ می‌شد، نان می‌ختند.کم کم آسیاب‌هایی برای آرد کردن گندم ساخته شد که اول آسیاب آبی بود و بعداً به آسیابهای دیزلی و برقی تغییر یافت و پس از چندی واحدهای نانوایی و نان پزی در سطح شهرها و روستا احداث گردید، بطوریکه کم کم پختن نان در منازل متوقف گردید و افراد برای تهیه نان مورد نیاز خود آن را از مغازه‌های نانوایی خریداری کرده و می‌کنند.نانوایی‌های اولیه طریقه خمیر زدن و پختن و سوخت تنورهای خود را به روش‌های سنتی و قدیمی انجام می‌دادند و بعدها روش‌های ماشینی و پخت نان‌های فانتزی مرسوم شد. طرح جابر مراحل تهیه نان که در ادامه میتوانید به صورت کامل دانلود کنید.

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان پایه اول ابتدایی با موضوع از گندم تا نان به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید. بعد از پرداخت موفق، لینک دانلود طرح حاضر به صورت آنلاین در اختیار شما قرار میگیرد.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.