no-img
دانلود پروژه

طرح جابر با موضوع آینه ها


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع آینه ها
doc
دی ۵, ۱۳۹۶
200 کیلوبایت
3000 تومان
3000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع آینه ها


دانلود طرح جابر با موضوع آینه ها

طرح جابر با موضوع انواع آینه ها به صورت کامل و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان با موضوع آینه ها

عکس و تابلوی نمایش طرح جابربن حیان در مورد آینه ها

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر انواع آینه ها

 

قسمتی از این طرح :

آینه، وسیله‌ای است که به علت صافی و بازتاب بالایش، بر رویه خود، تصویر اجسام را نشان می‌دهد. پرتوهای نور بازتابیده از رویه یک آینه در نقطه‌ای به نام نقطه کانونی آینه به هم می‌رسد. بسته به دوری جسم تا آینه و نوع آینه، فاصله نقطه کانونی آینه از آن متفاوت است.

استفاده از آینه در دنیای امروزی باعث افزایش راحتی در زندگی بشر شده و انسان با استفاده از آینه ها توانسته در تمامی کارهای خود موفق تر باشد، کاربردهایی که در علم پزشکی، و استفاده هایی چون وسایل نقلیه و … باعث شده تا ما از آینه ها به نحوه احسن تر استفاده کنیم. آینه‌هایی هستند که در منازل وجود دارد و از جسم نورانی تصویری مستقیم و مجازی و برگردان تشکیل می‌دهند، طوری که سمت راست جسم برای تصویر سمت چپ به حساب می‌آید و برعکس که در اکثر سیستمهای نوری ساده کاربرد فراوان دارند. در کارهای عادی و مصارف عمومی از این آینه استفاده می‌شود. به لحاظ هزینه پایین و تولید راحت و انبوه سازی و سادگی مکانیزم توسعه فراوانی دارد.کاربرد : در آرایشگاه ها ، چشم زیر دریایی ، زیبابین و…


قیمت فایل : ۳۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش)
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.