no-img
دانلود پروژه

طرح جابر با موضوع آشیانه


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع آشیانه
doc
شهریور ۳۱, ۱۳۹۶
3 مگابایت
4000 تومان
4000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع آشیانه


طرح جابر با موضوع درون آشیانه به همراه دفتر کارنما کامل و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

طرح جابر حاضر در مورد آشیانه به صورت کامل و آماده طراحی شده و بر اساس بخش نامه طرح جابر ابن حیان جهت استفاده میباشد. هم اکنون میتوانید طرح حاضر را از سایت دانلود پروژه دریافت نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح جابر مورد نیاز خود را نیز در پایه های مختلف ابتدایی در سایت دیدن نمایید.

طرح جابرابن حیان

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان با موضوع درون آشیانه

عکس و تابلوی نمایش طرح جابربن حیان در مورد درون آشیانه

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر درون آشیانه

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان

قسمتی از طرح جابر آشیانه :

 آشیانه در محل‌ها و با روش‌های گوناگون توسط پرندگان ساخته می‌شود. پرندگان دریایی و برخی از انواع ماکیان برروی زمین آشیانه می‌سازند. پرندگان دریایی مانند فولمار و کاکائی‌ها برروی صخره‌های کنار ساحل اندکی شاخ و برگ جمع‌آوری می‌کنند و روی آن تخمگذاری می‌کنند. بعضی دیگر مانند فلامینگو و پلیکان برروی زمین برآمدگی کاسه مانندی از گل و لای می‌سازند و در آن تخم‌ می‌گذارند. گنجشک سانان آشیانه‌های خود را در محل‌های گوناگون از روی درختان گرفته تا شکاف سنگ‌ها یا سقف ساختمان‌ها می‌سازند و برای پوشش درون آن از مواد نرم و نیز پر استفاده می‌کنند.انواع مختلف پرندگان نه تنها از لحاظ مکان‌هایی که برای ساختن آشیانه انتخاب می‌کنند، با یکدیگر تفاوت دارند بلکه از نظر موادی که در ساختمان آشیانه به کار می‌برند و همچنین شکل و فرم آن نیز با هم تفاوت زیادی دارند. بسیاری از پرندگان مانند گنجشک‌سانان کوچک آشیانة خود را به شکل فنجان و از موادی مانند ساقه‌های علف، رشته‌های گیاهی و ریشه‌های کوچک همراه با سایر مواد مانند کرک‌های گیاهی و پر که اغلب با موی پستانداران نیز آستر شده است، می‌سازند.

برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان با موضوع آشیانه به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.