no-img
دانلود پروژه

طرح جابر با موضوع آب یک ترکیب استثنایی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع آب یک ترکیب استثنایی
doc
دسامبر 31, 2017
2 مگابایت
4000 تومان
4000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع آب یک ترکیب استثنایی


دانلود طرح جابر با موضوع آب یک ترکیب استثنایی

طرح جابر با موضوع آب یک ترکیب استثنایی به همراه دفتر کارنما کامل و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

طرح جابر حاضر در مورد آب یک ترکیب استثنایی به صورت کامل و آماده طراحی شده و بر اساس بخش نامه طرح جابر بن حیان جهت استفاده میباشد. هم اکنون میتوانید طرح حاضر را از سایت دانلود پروژه دریافت نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح جابر مورد نیاز خود را نیز در سایت دیدن نمایید.

طرح جابربن حیان

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان با موضوع آب یک ترکیب استثنایی

عکس و تابلوی نمایش طرح جابربن حیان آب یک ترکیب استثنایی

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر آب یک ترکیب استثنایی

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان

قسمتی از طرح جابر آب یک ترکیب استثنایی :

آب یکی از مواد مایع و فراوان‌ترین مادهٔ مرکب بر روی سطح کره زمین و بستر اولیه حیات به شکلی که امروزه می‌شناسیم، است. بیش از ۷۱٫۱٪ وزن یک انسان از آب تشکیل شده‌است و نیز بیش از ۷۰٪ سطح کره زمین را آب پوشانده است (نزدیک به ۳۶۰ میلیون از ۵۱۰ میلیون کیلومتر مربع) با وجود این حجم عظیم آب تنها ۳ درصد از آب‌های کره زمین شیرین و قابل شرب است و باقی آن به علت محلول بودن انواع نمک‌ها خصوصاً نمک خوراکی غیرقابل استفاده است. از همین دو درصد آب شیرین بیش از ۹۰ درصد به صورت منجمد در دو قطب زمین و دور از دسترس بشر واقع شده‌است.بیشترین چگالی آب خالص در دمای ۳٫۹۸ درجه سلسیوس (۳۹٫۱۶ درجه فارنهایت) حاصل می‌شود که برابر ۱ گرم بر سانتی‌متر مکعب یا ۱۰۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب است. مقدار آب موجود در کره زمین تقریبا ثابت بوده است. این آب به مصارف آشامیدن، کشاورزی، صنعت و… می رسد و زندگی بشر را بهبود می بخشد. اگر کره زمین از فضا روئیت شود، رنگ طبیعی آن آبی دیده می شود یعنی کره ای که بیشتر سطح آن را آب پوشانده است. یعنی بخش اعظم سطح زمین را اقیانوس‌ ها و دریا ها فرا گرفته اند. از نقطه نظر حجم و اندازه، در حدود ۹۷.۲% از آب های موجود در جو زمین و آب موجود در خاک ها و آب های زیرزمینی می باشند.

برای دانلود و خرید طرح جابربن حیان با موضوع آب یک ترکیب استثنایی به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.