no-img
دانلود پروژه

بهترین طرح جابر درباره انرژی های پاک

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر با موضوع انرژی های پاک
doc
اکتبر 3, 2019
8 مگابایت
7000 تومان
با فرمت : word
7000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع انرژی های پاک


نمونه طرح جابر درباره انرژی های پاک به همراه دفتر کارنما و آموزش تنظیم کارتو پلاست، بهترین و کاملترین نمونه موجود در فضای مجازی با فرمت ورد word قابل ویرایش شما در ادامه میتوانید قسمتی از آن و سر تیتر موجود در آن را مشاهده نمایید، طرح جابربن حیان حاضر مربوط به مقطع ابتدایی و موضوع انرژی پاک (انرژی های تجدید پذیر) میباشد.

موضوع طرح جابر

موارد موجود در این مجموعه :

تصاویر و پوستر های طرح جابر در مورد انرژی پاک

عکس و تابلوی نمایش طرح جابر انواع انرژی های پاک

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابربن حیان با موضوع انرژی تجدید پذیر

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان و همینطور آموزش تنظیم کارتن پلاست

قسمتی از این طرح :

طرح جابر حاضر به بررسی انواع انرژی های پاک و تجدید پذیر از جمله انرژی بادی، انرژی خورشیدی، برق آبی، زمین گرمایی، انرژی جز و مد، زیست توده ها و انرژی امواج پرداخته میشود، طرح جابر که همه ساله توسط مدارس برگزار میشود با هدف برانگیختن روحیه پژوهش و تحقیق ، علمی دانش آموزان در قالب یک رقابت در دوره سال تحصیلی در پایه اول تا ششم ابتدایی میباشد در این مدت که از برگزاری این طرح گذشته میزان مشارکت دانش آموزان و خانواده ها به صورت چشمگیری رو به افزایش میباشد زیرا این پروژه میتواند سطح علمی و روحیه مشارکت پذیری و گروهی را در دانش آموزان دبستانی شکوفا کند که تا حد زیادی اینطور بوده است. در این پروژه به موضوعاتی طرح جابر انرژی های تجدید پذیر پرداخته میشود و به مزایا اقتصادی و محیط زیستی این طرح های در ایران میتوان گفت میتوان به مقدار قابل توجه ای مصرف ای همه سوخت های فسیلی با هزینه های بالا که برای تولید برق انجام میشود را به راحتی با انرژی های خورشیدی و بادی که در ایران قابل اجرا میباشد زیرا بیشتر نقاط ایران دارای تند باد ها و همینطور نور زیاد خورشید میباشد میتوان برای انرژی برق مقدار قابل توجه ای خانواده ها را تولید کرد و دیگر نیاز به سوختن سوخت های فسیلی که باعث آسیب به محیط زیست کشورمان میشود نیست که این بخش انرژی های تجدید پذیر نیاز به سرمایه گذاری میباشد. که تمامی نکات مربوط به جشنواره جابر در آن رعایت شده از نتیجه گیری تا فرضیه ، تحقیق زمینه ای ، سپاسگزاری و تصاویر و تابلو نمایش مربوط به موضوع مربوطه و… با فرمت ورد که قسمتی از آن در ادامه مشاهده میکنید : انرژی خورشیدی : یكی از منبع‌های انرژی پایان ناپذیر خورشید است. انرژی‌هایی كه زمین از خورشید دریافت می‌كند بسیار زیاد است در هر ثانیه، هر متر مربع زمین حدود ۱۳۶۷ ژول انرژی از خورشید دریافت می‌کند. بخشی از انرژی خورشید صرف گرم كردن زمین و اجسام‌ روی آن می‌شود. بخش دیگری برای فتوسنتز در گیاهان استفاده می‌شود. یكی از راه‌های بهره‌گیری از این انرژی، آب گرم کن‌های با دمای كم است كه می‌توان از آن‌ها در منزل استفاده كرد. همچنین می توان انرژی خورشیدی را به انرژی الکتریکی تبدیل کرد و از برق حاصل برای کلیه مصارف خانگی و صنعتی بهره گرفت. انرژی باد : از انرژی باد می‌توان برای تولید الكتریسیته، آسیاب كردن آرد در آسیاهای بادی، بیرون آوردن از چاه و … استفاده كرد. در هر نیروگاه بادی كه برای تولید الكتریسیته ایجاد شده است، حدود ۴۰ تا ۱۰۰ توربین بادی وجود دارد. از جمله مشكل‌های این توربین‌ها می‌توان ایجاد سرو صدای زیاد و خراب كردن منظره‌ها نام برد. ایران با بیش از ۳۰۰ روز آفتابی در سال و همچنین مناطق مهیا برای تولید برق از باد، ظرفیتی قابل توجه برای توسعه انرژی های تجدیدپذیر دارد. به عنوان نمونه، با احداث یک نیروگاه تجدیدپذیر ۱۰۰ مگاواتی در شهرستان تاکستان استان قزوین، از سوخت ۹۰ میلیون لیتر گازوییل جلوگیری به عمل آمده است؛ این میزان گازوییل در حدود ۲۵۰ هزار تن دی اکسید کربن تولید خواهد کرد.

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید نمونه طرح جابربن حیان با موضوع انرژی های پاک به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و آماده از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید،دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.